info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi programları

EKONOMİK PAKET - 650 TL

Katılım 2 kişi
(+ Katılımcılar sadece menü bedeli öderler)

ORGANİZASYON MOTORYAT

PROGRAM
1 Saat gezi
(Uygun saat olmalıdır)
Tekne kalkış ve bitiş: Kendi iskelesi
NOT: Harici iskele fiyat farkı uygulanır
Masada Mum ve kuru gül yaprakları
Müzik CD – USB
İKRAMLAR
KOKTEYL MENÜ
Karışık kuruyemiş
Cips
Salatalık havuç söğüş
Mevsim meyveleri
Soft içecekler

 

STANDART PAKET - 1000 TL

Katılım 2 kişi
(+ Katılımcılar sadece menü bedeli öderler)

ORGANİZASYON MOTORYAT

PROGRAM
2 Saat gezi
(Uygun saat olmalıdır)
Tekne kalkış ve bitiş: Kendi iskelesi
NOT: Harici iskele fiyat farkı uygulanır
Masada Mum ve kuru gül yaprakları
Müzik CD – USB
İKRAMLAR
Mevsim salatası
5 Çeşit Meze
Ana yemek (Mevsim Balığı)
Mevsim meyveleri
Soft içecekler

 

LÜKS PAKET - 1500 TL

Katılım 2 kişi
(+ Katılımcılar sadece menü bedeli öderler)

ORGANİZASYON LÜKS YAT

PROGRAM
2 Saat gezi
(Uygun saat olmalıdır)
Tekne kalkış ve bitiş: Kendi iskelesi
NOT: Harici iskele fiyat farkı uygulanır
Özel masa süslemesi
Müzik CD – USB
İKRAMLAR
Mevsim salatası
6 Çeşit Meze
Ana yemek (Mevsim Balığı)
Mevsim meyveleri
Soft içecekler

 

 Anilarınızdan silinmeyecek bir evlenme teklifi 

 

Yatta evlenme teklifi sevgililer   Evlenme teklifi yüzüğü

 

Yatta evlenme teklifi organizasyonu

 

Evlilik teklifi mutlu yuvaların kurulabilmesi adına çoğu zaman ilk adım olarak görülmektedir. Bu konuyla ilgili olarak ise erkeklere büyük bir iş düşmektedir. Çünkü bu özel günü güzel bir sürprizle taçlandırmaları gerekmektedir. Bu anlamda yatta evlenme teklifi çok cazip bir seçenek olarak karşılarına çıkmaktadır.

 

Yatta Evlenme Teklifi Konseptinde Neler Var?

Öncelikle bu işi organize eden firmalarla iletişime geçmeniz şarttır. Özellikle yat limanlarında bu organizasyonları konuşabileceğiniz ve anlaşabileceğiniz bir sürü firma vardır. Ben oturduğum yerden yatta evlenme teklifi işini ayarlayabilirim derseniz de hemen internetinizi açmalısınız. Ardından bu tur firmalarının web sitelerini ve hizmetlerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Anlaştıktan sonra kiraladığınız yat ilgili konsepte göre hızlı bir biçimde hazırlanmaktadır. Bunun için yatın içine romantik bir yemek sofrası kurulmaktadır. Ardından etrafa kırmızının yoğun şekilde olduğu aksesuarlar yerleştirilmektedir. Aşkı ve sevgiyi temsil eden bir renk olduğundan dolayı kırmızı yatta evlenme teklifi edecek erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dilerseniz bu özel anınızı hayatınızı birleştireceğiniz insanla baş başa geçirebilirsiniz. Dilerseniz başta aşçı, garson olmak üzere diğer hizmet personelini de yanınızda bulundurabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmıştır.

 

Yatta Evlenme Teklifi Etmek Çok Pahalıya Mal Olur Mu?

Elbette yatta evlenme teklifi yapmanın bir bedeli bulunmaktadır. Bu tarz özel bir güne hazırlanacak olan her erkeğin belli bir bedeli gözden çıkarması gerekmektedir. Ancak şu unutulmamalıdır ki bu konsepti satmakta olan firmalar müşterilerini asla mağdur etmemektedir. Yani kiralayacağınız teknenin ve içinde yaptıracağınız dizaynın durumuna göre ödeyeceğiniz ücret değişebilmektedir. Bu yüzden kendi bütçenize uygun bir seçeneği mutlaka bulacağınızdan eminiz. Ayrıca firmalar müşterilerine kredi kartına taksit imkânı da sunmaktadır.

 

Yatta Evlenme Teklifi Yaptıktan Sonra Yatta Konaklayabilir Miyiz?

Bu şekilde yapılan evlilik teklifleri için erkekler tarafından genellikle akşam ve gece saatleri tercih edilmektedir. Evlenme teklifini yaptıktan sonra müstakbel eşinizle güzel bir gece geçirmek ve konaklamak isterseniz tekne kiralayanlar bu imkânı sizlere tanımaktadır. Ancak konaklama ücretini ödemeniz lazımdır. Ardından sabah yatı teslim etmek üzere limana geri getirmelisiniz.

 

Yatta evlenme teklifi senaryoları

 

1- Boğaz içi güzergahında her hangi bir restaurantta denize en yakın masada prensesiniz ile oturuyorsunuz. Hemen önünüze süslenmiş bir tekne yanaşıyor. Kocaman branda yazı var (BENİMLE EVLENİRMİSİN) Kemancı en sevdiğiniz şarkıyı çalıyor. bir anda sessizlik ve şaşkınlık oluyor ve elleriniz birleşiyor.

 

2- Bebek sahilde bir akşam yürüyüşüne çıkıyorsunuz. Sizi evlenme teklifi için hazırlanmış bir yat bekliyor. (Mumlar ve gül yaprakları ile süslenmiş bir masa) Prensesiniz olacaklardan habersizdir. Kolundan tutarak tekneye bindiriyorsunuz. ve hareket başlıyor. o anda bir öpücük var tabiiki. Masada bir pasta üzerinde BENİMLE EVLENİRMİSİN yazıyor. Arkasından sizlerde mırıldanıyorsunuz. Teknemiz boğaz içinde süzülüp giderken sizler bu anlamlı anın tadını çıkarıyorsunuz.

 

3- Müsait olduğunuz bir akşam Teknede evlenme teklifi için bir yat rezervasyonu yaptırıyorsunuz. Prensesinize bir yat gezisi yapacağınızı söylüyorsunuz. (o nun evlenme teklifi yapacağınızdan haberi olmuyor) normal seyir halinde iken, Boğaz köprüsü altına geldiğinizde, yukarı bakıldığında Lazer yazı ile BENİMLE EVLENİR MİSİN yazısı görülüyor ve prensesiniz mutluluk göz yaşlarını silmeye çalışıyor. İşte böyle bir evlenme teklifi organizasyonu için bizler buradayız.

 

Evlenme teklifi için cazip noktalar
Boğaz köprüsü altı – Hisar kalesi önü – Kız kulesi

 

ŞIK BİR ORGANİZASYON İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ

 

BUNLARIDA YAPİYORUZ

Evlenme teklifi, Yatta Evlenme teklifi için lazer yazı, En iyi evlenme teklifi programları, Teknede evlenme teklifi, Lüks evlenme teklifi, Teknede Evlenme teklifi senaryosu, Yatta evlilik teklifi, Teknede evlilik teklifi, Sürpriz evlilik teklifi, Yatta evlenme teklifi, Ekonomik evlenme teklifi, İstanbul Evlenme teklifi mekanları, Yatta evlilik teklifi senaryoları, Teknede evlilik teklifi senaryoları, boğazda evlilik teklifleri, Yatta evlenme teklifi yapan şirketler, Teknede evlenme teklifi yapan şirketler, Yatta evlilik teklif ajansları, Boğazda evlenme teklifi, Uygun bütçeli evlenme teklifi, Evlenme teklifi için en iyi yerler, Yatta evlilik teklifleri, Teknede evlilik teklifleri, İstanbul evlilik teklifleri, Yatta evlenme teklifi etkinliği, Teknede evlenme teklifi etkinliği, İstanbul evlenme teklifi etkinlikleri, İstanbul evlenme teklifleri, Yatta Evlenme teklifi masa süslemesi, İstanbul en iyi evlenme teklifi şirketleri, Lüks yatta evlenme teklifi, Yatta Evlenme teklifi masası, Evlenme teklifi için ekonomik yatlar, Vip yatta evlenme teklifi, Yatta Evlenme teklifi için yemek, Evlenme teklifi için ekonomik tekneler, Lazerli evlenme teklifi, Yatta Evlenme teklifi için kemancı, Teknede Evlenme teklifi güvenliği, Havai fişekli evlenme teklifi, Evlenme teklifi için kiralık yat, Teknede Evlenme teklifi rezervasyonları, Teknede evlilik teklifi, Evlenme teklifi için kiralık tekne, Yatta Evlenme teklifi için fotoğrafçı, Evlenme teklifi yatta, Boğazda Sürpriz evlenme teklifi prgramı, Teknede Evlenme teklifi video çekimi, Evlenme teklifi için 1 saatlik yat, Evlenme teklifi için ucuz yatlar, Evlenme teklifi için ucuz tekneler, İstanbulda evlenme teklifi, Evlenme teklifi için yat kiralama fiyatları, Teknede Evlenme teklifi için çiçek, Denizde evlenme teklifi, Evlenme teklifi için tekne kiralama fiyatları, Yatta Evlenme teklifi şampanya, Teknede evlenme teklifi fırsatları, Evlenme teklifi kampanya fiyatları, Yatta evlenme teklifi fırsatları.

 

Evlenme Teklifi Seçenekleri 

Teknede Evlenme Teklifi
Teknede Evlenme Teklifi

İstanbul Boğaziçi'nde son derece şık ve konforlu teknelerimiz ile boğaz turu eşliğinde Teknede evlenme teklifi hizmeti veriyoruz. Sizler için özel olarak hazırlanmış her bütçeye uygun paket programlarımız vardır. Ayrıca Evlenme teklifi için kiralık tekne avantajları sunuyoruz.
İki kıta arasında büyülü atmosferde çiçekler içinde bir masada mumlar yanarken sizler prensesinizle heyecanlı bir rüyaya dalarsınız.
Anılarınızdan silinmeyecek bir organizasyon için, Gezi boyunca deneyimli kadromuz ve seçkin personelimiz sizlerin mutlu olabilmesi için elinden geleni yapacaktır.

Yatta evlenme teklifi
Yatta Evlenme Teklifi

Dünya evi adayları için son derece şık ve konforlu yatlarda, Boğaz turu eşliğinde Yatta evlenme teklifi hizmeti veriyoruz.
Özel olarak hazırlanmış her bütçeye uygun evlenme teklifi paket programlarımız vardır. 
Ayrıca Evlenme teklifi için kiralık yat avantajları sunuyoruz. Boğaziçinin büyülü atmosferinde, çiçekler içinde bir masada mumlar yanarken sizler prensesinizle heyecanlı bir rüyaya dalarsınız.
Anılarınızda kalacak bir organizasyon için, Gezi boyunca deneyimli kadromuz ve seçkin personelimiz sizlerin mutlu olabilmesi için elinden geleni yapacaktır.

Sürpriz evlenme teklifi
Sürpriz Evlenme Teklifi

Prensesinize hiç haberi olmadan boğazda şık bir yatta, şaşkınlık yaratacak bir Sürpriz evlenme teklifi senaryosu hazırlayabiliriz.

Sahilde yürürken prensesinizin kolundan tutarak bir anda kendinizi yatta bulduğunuzda adeta şaşkınlık olur.

Bu önemli anları yaratmak için bizleri arayabilirsiniz.
Güler yüzle karşılamak için sizleri bekliyor olacağız.

Lazerli evlenme teklifi
Lazerli Evlenme Teklifi

İstanbul boğaziçi köprüsünde, benimle evlenirmisin yazısını görebilmek her genç kızın rüyasıdır. İşte bu noktada bizler devreye giriyoruz ve sizlere Teknede Lazerli evlenme teklifi programı sunuyoruz. Yemekli veya yemeksiz olarak Yatta veya teknede çiçekler içinde bir masada mumlar yanarken bir şarkı duyarsınız. Ve o anda hayatınızda dönüm noktası olacak cümleyi, Prensesinizin gözünün içine baba baka söylerken,

Köprüde dikkat çeken bir lazer yazısı görünür. Sizler ve misafirleriniz şaşkınlık içinde kalırlar. Hayallarinizde iz bırakacak bir organizasyonda buluşmak dileklerimizle.

Teknede evlenme teklifi partisi
Teknede Evlenme Teklifi Partisi

Sizleri bu anlamlı anda yanlız bırakmak istemeyen yakın dostlarınız ile birlikte olabileceğiniz bir akşam için, Teknede evlenme teklifi partisi organizasyonu hizmeti sunuyoruz. İkramları sizlerinde sağlayabileceği gibi bizlerde sunabiliriz. Yemek aperatifler veya koktayl seçenekleri mevcuttur. Eğlencenin tam ortasında bir anda sessizlik ve Benimle evlenirmisin çığlikları ve ardından ilk dans. Gece boyunca sizler ve yakın dostlarınız unutamayacakları bir rüyada kalacaklardır. Ayrıca her akşam Boğaz turu yapan teknemizde, guruba katılarak, size özel bir masada evlenme teklifi programı yapabilirsiniz.

WHATSAPP