info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Balık Avlama
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi programları

EKONOMİK PAKET - 650 TL

Katılım 2 kişi
(+ Katılımcılar sadece menü bedeli öderler)

ORGANİZASYON MOTORYAT

PROGRAM
1 Saat gezi
(Uygun saat olmalıdır)
Tekne kalkış ve bitiş: Kendi iskelesi
NOT: Harici iskele fiyat farkı uygulanır
Masada Mum ve kuru gül yaprakları
Müzik CD – USB
İKRAMLAR
KOKTEYL MENÜ
Karışık kuruyemiş
Cips
Salatalık havuç söğüş
Mevsim meyveleri
Soft içecekler

 

STANDART PAKET - 1000 TL

Katılım 2 kişi
(+ Katılımcılar sadece menü bedeli öderler)

ORGANİZASYON MOTORYAT

PROGRAM
2 Saat gezi
(Uygun saat olmalıdır)
Tekne kalkış ve bitiş: Kendi iskelesi
NOT: Harici iskele fiyat farkı uygulanır
Masada Mum ve kuru gül yaprakları
Müzik CD – USB
İKRAMLAR
Mevsim salatası
5 Çeşit Meze
Ana yemek (Mevsim Balığı)
Mevsim meyveleri
Soft içecekler

 

LÜKS PAKET - 1500 TL

Katılım 2 kişi
(+ Katılımcılar sadece menü bedeli öderler)

ORGANİZASYON LÜKS YAT

PROGRAM
2 Saat gezi
(Uygun saat olmalıdır)
Tekne kalkış ve bitiş: Kendi iskelesi
NOT: Harici iskele fiyat farkı uygulanır
Özel masa süslemesi
Müzik CD – USB
İKRAMLAR
Mevsim salatası
6 Çeşit Meze
Ana yemek (Mevsim Balığı)
Mevsim meyveleri
Soft içecekler

 

EVLENME TEKLİFİ EKSTRA HİZMETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

‘Anılarınızdan silinmeyecek bir evlenme teklifi’

Yatta Evlenme Teklifi

 

Evlilik teklifi mutlu yuvaların kurulabilmesi adına çoğu zaman ilk adım olarak görülmektedir. Bu konuyla ilgili olarak ise erkeklere büyük bir iş düşmektedir. Çünkü bu özel günü güzel bir sürprizle taçlandırmaları gerekmektedir. Bu anlamda yatta evlenme teklifi çok cazip bir seçenek olarak karşılarına çıkmaktadır.

 

Yatta Evlenme Teklifi Konseptinde Neler Var?

Öncelikle bu işi organize eden firmalarla iletişime geçmeniz şarttır. Özellikle yat limanlarında bu organizasyonları konuşabileceğiniz ve anlaşabileceğiniz bir sürü firma vardır. Ben oturduğum yerden yatta evlenme teklifi işini ayarlayabilirim derseniz de hemen internetinizi açmalısınız. Ardından bu tur firmalarının web sitelerini ve hizmetlerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Anlaştıktan sonra kiraladığınız yat ilgili konsepte göre hızlı bir biçimde hazırlanmaktadır. Bunun için yatın içine romantik bir yemek sofrası kurulmaktadır. Ardından etrafa kırmızının yoğun şekilde olduğu aksesuarlar yerleştirilmektedir. Aşkı ve sevgiyi temsil eden bir renk olduğundan dolayı kırmızı yatta evlenme teklifi edecek erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dilerseniz bu özel anınızı hayatınızı birleştireceğiniz insanla baş başa geçirebilirsiniz. Dilerseniz başta aşçı, garson olmak üzere diğer hizmet personelini de yanınızda bulundurabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmıştır.

 

Yatta Evlenme Teklifi Etmek Çok Pahalıya Mal Olur Mu?

Elbette yatta evlenme teklifi yapmanın bir bedeli bulunmaktadır. Bu tarz özel bir güne hazırlanacak olan her erkeğin belli bir bedeli gözden çıkarması gerekmektedir. Ancak şu unutulmamalıdır ki bu konsepti satmakta olan firmalar müşterilerini asla mağdur etmemektedir. Yani kiralayacağınız teknenin ve içinde yaptıracağınız dizaynın durumuna göre ödeyeceğiniz ücret değişebilmektedir. Bu yüzden kendi bütçenize uygun bir seçeneği mutlaka bulacağınızdan eminiz. Ayrıca firmalar müşterilerine kredi kartına taksit imkânı da sunmaktadır.

 

Yatta Evlenme Teklifi Yaptıktan Sonra Yatta Konaklayabilir Miyiz?

Bu şekilde yapılan evlilik teklifleri için erkekler tarafından genellikle akşam ve gece saatleri tercih edilmektedir. Evlenme teklifini yaptıktan sonra müstakbel eşinizle güzel bir gece geçirmek ve konaklamak isterseniz tekne kiralayanlar bu imkânı sizlere tanımaktadır. Ancak konaklama ücretini ödemeniz lazımdır. Ardından sabah yatı teslim etmek üzere limana geri getirmelisiniz.

Yatta evlenme teklifi senaryoları

 

1- Boğaz içi güzergahında her hangi bir restaurantta denize en yakın masada prensesiniz ile oturuyorsunuz. Hemen önünüze süslenmiş bir tekne yanaşıyor. Kocaman branda yazı var (BENİMLE EVLENİRMİSİN) Kemancı en sevdiğiniz şarkıyı çalıyor. bir anda sessizlik ve şaşkınlık oluyor ve elleriniz birleşiyor.

 

2- Bebek sahilde bir akşam yürüyüşüne çıkıyorsunuz. Sizi evlenme teklifi için hazırlanmış bir yat bekliyor. (Mumlar ve gül yaprakları ile süslenmiş bir masa) Prensesiniz olacaklardan habersizdir. Kolundan tutarak tekneye bindiriyorsunuz. ve hareket başlıyor. o anda bir öpücük var tabiiki. Masada bir pasta üzerinde BENİMLE EVLENİRMİSİN yazıyor. Arkasından sizlerde mırıldanıyorsunuz. Teknemiz boğaz içinde süzülüp giderken sizler bu anlamlı anın tadını çıkarıyorsunuz.

 

3- Müsait olduğunuz bir akşam Teknede evlenme teklifi için bir yat rezervasyonu yaptırıyorsunuz. Prensesinize bir yat gezisi yapacağınızı söylüyorsunuz. (o nun evlenme teklifi yapacağınızdan haberi olmuyor) normal seyir halinde iken, Boğaz köprüsü altına geldiğinizde, yukarı bakıldığında Lazer yazı ile BENİMLE EVLENİR MİSİN yazısı görülüyor ve prensesiniz mutluluk göz yaşlarını silmeye çalışıyor. İşte böyle bir evlenme teklifi organizasyonu için bizler buradayız.

 

Evlenme teklifi için cazip noktalar
Boğaz köprüsü altı – Hisar kalesi önü – Kız kulesi

 

ŞIK BİR ORGANİZASYON İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ

 

WHATSAPP