info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Lazerli Evlenme Teklifi

Lazerli evlenme teklifi organizasyonu

                İstanbul Boğazı, milyonlarca kişinin yaşadığı İstanbul’da kıtaları birbirine bağlaması açısından son derece önemlidir. Her yıl Boğaz üzerindeki sayısız güzel noktayı görebilmek adına ise tekne turları düzenlenmektedir. Tüm bunlardan ayrı olarak ise eşsiz Boğaz manzarası evlenme teklifi etmek isteyenlerin uğrak yeri halindedir. Özellikle lazerli evlenme teklifi açısından Boğaz’ı kullanmak isteyenler son derece şanslıdır.

Lazerli Evlenme Teklifi Nasıl Oluyor?

                İlk olarak bu hizmeti vermekte olan firmalarla iletişime geçiyorsunuz. Piyasada bu işi yaptığını iddia eden onlarca firma olduğu için güvenilir olanını bulmanız gerekmektedir. Çünkü böyle özel bir günün saçma bir şekilde heba olmasını kimse istemez. Firmalar lazerli evlenme teklifi kapsamında size 1 saatlik bir yat turu sunmaktadır. Akşam saatleri içerisinde yapılan bu tur esnasında yatın içi romantik renklerle ve aksesuarlarla donatılıyor. Ardından Boğaz’ın çeşitli noktalarını yatın gövdesine uzanarak sevdiğiniz insanla izleme fırsatını yakalıyorsunuz. Tabi ki de bu sırada bu özel anının fotoğrafları ve videoları profesyonel bir biçimde kayda alınıyor.

Lazerli Evlenme Teklifinin Son Aşaması Nedir?

Boğaz turu devam ederken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün ya da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün altında duruyoruz. Bu aşamada cesaretinizi toplamış olmanız önemlidir. Çünkü tam bu anda köprüye o önemli soru lazerli yansıtılıyor. Tüm Boğaz’ın görebileceği şekilde kocaman bir ‘BENİMLE EVLENİR MİSİN?’ yazısı beliriyor. Siz ise sevdiğiniz kadının önünde diz çöküyor ve yüzüğünüzü çıkararak evlenme teklifinizi yapıyorsunuz. ‘Evet’ cevabını aldıktan sonra ise mutluluktan havalara uçuyorsunuz. Bu sayede lazerli evlenme teklifi tamamlanıyor.

Lazerli Evlenme Teklifinden Sonra Herhangi Bir Aktivite Oluyor Mu?

                Evlenme teklifinizi yaptıktan sonra volkan şov da yapılmaktadır. Bu şov esnasında havai fişekler patlatılmakta ve sanki bir volkan patlamışçasına ışık gösterileri uygulanmaktadır. Tüm bu anlarda ise onlarca fotoğrafınızı çekilmektedir. Böylece lazerli evlenme teklifi yaparak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlamış olacaksınız.

Tüm bunlarla ilgili detayları firmaların web adreslerinde bulabilirsiniz. Ayrıca fiyat pazarlığı konusunda firmaları arayarak kolaylık göstermelerini isteyebilirsiniz. Ancak yine de belli bir ücreti gözden çıkarmanız ve konforunuz için para harcamanız şarttır.

WHATSAPP