info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Müşteri Yorumları

HAKKIMIZDAKİ YORUMLAR

REFİK ÜSTEL

İnternet üzerinden size ulaştım önce tereddütüm vardı. ve evlenme teklifi için karar verdim. Telefonla konuşup rezervasyon yaptırdım. Aynı sıcaklığı yata gidince gördüm. Organizasyon gayet güzel geçti. Emeği geçenlere teşekkürler. Herkese tavsiye ederim

NAZLI DEMİR

İnternet üzerinden size ulaştım. İlgimi çeken hakkınızda hiç şikayet olmaması oldu. ve organizasyon yapmaya karar verdim. Yat güzeldi. personel gayet sıcak davrandı. Herşey güzel geçti. Çok teşekkür ediyorum.

BUSE ŞANLI

Kardeşim için evlenme teklifi turu yaptık. lazer yazı ve organizasyon gayet güzeldi. Menü mükemmeldi. Garson güler yüzlü davrandı. Çok sağolun.

ZEYNEP KOÇ

Almanyadan Doğum günü kutlaması rezervasyonu yaptırdım ve çok ilgilendiler. İsteklerimi sordular. Misafirlerim ve biz çok memnun kaldık. Kısmet olursa seneyede tekrar rezervasyon yaptırırım. Naci beye ayrıca teşekkür ederim.

RAMİZ GÜLENYÜZ

Eşime sürpriz doğum günü için firma yetkilisi ile görüşme yaptım. gayet nazik davrandılar. Ayni şekilde yattada o sıcaklığı gördüm. Şan tur ekibine çok güvenim oldu. Sağolsunlar.

MELDA IŞIKLAR

17. Yaş günümü yatta kutlamaya karar verdiğimde internetten Naci beye ulaştım. Gerekli bilgileri verdi. çok ilgilendi. Paket program aldım. her şey yazdığı gibi uygulandı ve çok mutlu olduk. Herkese tavsiye ederim.

AYSUN KOCAOĞLU

Ankaradan aradım rez yaptırdım. Önce tereddütüm vardı ve Araştırdım. En güvenli firma olarak Şan turu buldum. 26. yaş günü partim. mükemmel geçti. Çalışanlara ve Naci beye çok teşekkürlerimi sunarım.

KUBİLAY ORMAN

Bağazda lazerli evlenme teklifim oldu. Yat personeli ve hizmeti çok güzeldi. Şan müzik tura eşekkürler. Evlenecek çiftlere tavsiye ederim.

ORHAN KUTLU

Şan tur sayesinde çok keyifli bir doğum günü partisi yaptık. Arkadaşımda rezervasyon yaptırdı. Tekrar aynı geceyi yaşamak istedik. Zehra hanıma teşekkürler.

ZEHRA GÜVEN

Antalyadan aradım kardeşime evlenme teklifi için rez yaptık. Açık sözlü ve güzel davranıldı. Gayet iyi bir organizasyon oldu. Şan tur ekibine teşekkürler.

ENİS BORA

Ankaradan aradım rez yaptırdım. Önce tereddütüm vardı ve Araştırdım. En güvenli firma olarak Şan turu buldum. Evlenme teklifi yaptım. tekne ve ışıklandırma hizmetler gayet güzeldi. Genç arkadaşlara tavsiye ederim

TÜLİN YURDAKUL

İsviçreden aradım. Naci bey çok ilgilendi. Anneme doğum günü yaptık. Tekne ve personel sıcak davrandı. Yemekler çok iyi. Sıcak ilgi gördük. Çok sağolsunlar.

NURCAN OKÇU

Amerikadan aradım. Türkiye tatilimde arkadaşlarıma parti vereceğimi söyledim. Firma yetkilisi paket programlardan bilgi verdi. Her şey söylendiği gibi uygulandı. Çok memnun kaldık. Özellikle Naci beye çok teşekkürler. Değerli insan

CEYDA KAHRAMAN

Norveçten aradım ve yat rezervasyonu yaptık. Yat ve yemek seçiminde özel ilgilendiler. Detaylar hakkında geniş bilgi verdiler. Çok güzel bir doğum günü organizasyonu yaptık. Sizlere tavsiye ederim.

NUSEL TORLAK

Kıbrıstan irt kurup rezervasyon yaptık. yat çok güzeldi. personel ve menü gayet iyi. Sıcak davranıldı. İstekler soruldu. Daha ne olsun. Çok sağolun

TİMUR SARICA

Evlenme teklifi için güzenli ve hakkında şikayet olmayan şirket olarak Şan tura ulaştım. Hakikaten herşey doğru çikti. Yetkili arkadaşlar başarılar dilerim. Herkese tavsiyem olur.

PELİN TURUNCU

Sevgili arkadaşlar bu devirde işini düzgün yapan böyle firma olduğuna şaşırdım. Naci beye ve Şan tur çalışanlarına sevgilerimi sunarım. Her zaman tavsiyem olacaktır.

FATMA ÖZTIRAK

Kızım için mükemmel bir doğum günü yaptık. Garsonlar ve kaptan çok iyi. Hiç kırmadılar. Nazik davanışlarından dolayı herkese çok teşekkürler.

 

WHATSAPP