info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

İstanbul Kiralık Yat

Boğaz turu için İstanbul'da kiralık yat

İstanbul’da Kiralık Yat ile Tur

Dünyanın en güzel şehirlerinden olan İstanbul’da İstanbul kiralık yat ile şehrin güzelliğini mavi sulardan görmek pek çok kişi için ilgi çekici bir aktivitedir. İstanbul’un ünlü boğaz şeridinin güzelliğini, Kız Kulesi’nin eşsiz manzarası ve İstanbul Surlarının muhteşem görüntüleri eşliğinde kiralamış yat ile bir İstanbul mavi turu yapmak hayatın stresinden uzaklaşılmasına yardım eder. Kiralanmış yatlar ile bir İstanbul turuna çıkanlar eşsiz manzaraları fotoğraf çekerek ölümsüzleştirebilir ve unutulmaz bir anı yaşayabilirler.

İstanbul’da Kiralık Yat ile Yapılabilecek Organizasyonlar

İstanbul’da kiralanmış bir yat ile yapılabilecek pek çok eğlence aktivitesi de bulunmaktadır. İstanbul kiralık yat ile kiralık yat kiralamak isteyenler pek çok organizasyonu yapabilme şansına erişebilirler. Gelin kiralanmış yatlar ile İstanbul’da ne tür organizasyonlar yapılabilir onlara bakalım.

Ø  Evlilik teklifi organizasyonlarınızı kiralık yatlarda yapabilirsiniz. Hayatınızın en özel anısını unutulmaz kılabilir, nefes kesici manzaralar eşliğinde sevdiğinize de bu özel anıyı unutulmaz kılabilirsiniz.

Ø  Doğum günü partisi düzenleyerek hayatınızın bu güzel gününü kiralık yatlarda en mutlu ve keyifli şekilde yaşayabilirsiniz.

Ø  Boğaz yat turu yaparak Boğaz’ın masmavi sularını ve yeşil İstanbul ormanlarını yat turu ile görebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ø  Kiralık yat turu ile İstanbul’un Adalar bölgesine de unutulmaz bir anı yaşayabilirsiniz. Bu masal gibi yerlere kiralanmış özel yatlar ile gidip keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Ø  Yıldönümü kutlaması yaparak özel günlerinizin yıldönümlerini kutlayarak bu önemli anlarınızı daha da özel kılabilirsiniz.

Görüldüğü gibi İstanbul kiralık yat ile pek çok organizasyonlar yapılabilmekte ve bu özel dakikaları yat turu ile daha da özel ve unutulmaz kılabilmektedir.

İstanbul Kiralık Yat Nasıl Bulunur?

Muhteşem İstanbul doğasına ve özel günlere mavi suların da eşlik etmesini isteyenler için İstanbul kiralık yat nasıl bulunur sorusu da önem kazanmaktadır. Ama yat kiralamak isteyenler için bunun kolay bir işlem olduğunu hatırlatmak isteriz. İstanbul yat kiralamak isteyenler için bu işlerle ilgilenen pek çok firma İstanbul’da bulunmaktadır. Bu firmaların internet sitelerinden ve firmaların telefonlarından arayarak yat kiralayabilir ve unutulmaz bir İstanbul mavi turu yapabilirsiniz.

WHATSAPP