info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Yat Kiralama Fiyatları

Yat Kiralama Fiyatları

Özel organizasyonlar için saatlik ve günlük 5-10-15-20-30 kişilik yat kiralama

 

Yat kiralama hizmetimiz; İstanbul boğazı Anadolu ve Avrupa yakası şeridi, Eminönü pendik arası, Yenikapı ataköy güzergahı ve Adalar çevresinde verilmektedir. Yatlarımız motor yat lüks yat gulet yat ve özel yat olarak sınıflandırılmıştır. Boğaz turu organizasyonlarınızı kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Günün 24 saatinda bizleri arayarak yat kiralayabilirsiniz.
Yat kiraladığınızda ikramlarınızı sizlerde getirebilyorsunuz. İstarseniz bizlerde en kaliteli şekilde menü sunumu yapabiliriz. Yat menülerimiz Balık menü, Et menü, Kokteyl menü, Aperatif menü, Çay ve pasta menüsü olarak seçeneklere ayrılır. Ayrıca alkol seçeneğimiz vardır. Kullandığımız içkiler ve soft içecekler bilinen markalardan oluşmaktadır. İsteyen misafirler yatlarda alkol alabilir veya kendileride getirebilirler. Hava durumuna göre gezi güzergahları kaptanlarımız tarafından belirleniyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Amacımız en rahat şekilde bir boğaz turu yapabilmenizdir. Serin ve soğuk havalarda şal hizmetimiz vardır. Çocuklu ailelerin rahat edebilmeleri için kamaraları kullanabiliyorlar. Yatlarımızda çay kahve ikramlarımız ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Yat kiralama fiyatlarımız yaz ve kış sezonu olarak değişmektedir. Genel olarak en çok kiralamalar 2 veya 4 saat olarak yapılmaktadır. Yaz sezonunda yüzme turu olarak 8 saat kiralama olabiliyor. İsteyen konuklarımız konaklamalı kiralama yapabilirler. İstanbul tirafiğinden kurtulmak için hızlı transfer yapabilen yatlarımız vardır. Çok özel konuklarınızı ağırlamanız gerektiğinde kiralık VIP yatlarımız devreye girer. Özel masa süslemesi, masada canlı çiçek, şampanya, deneyimli servis personeli ve güler yüzlü karşılama ile hizmet sunumu yapılır.
Boğaz turu sektörünün en önemli bölümünü teşkil eden yat kiralama işinin önemli olduğuna inanarak organizasyonlarımıza devam ediyoruz.
Kiralık yat hizmetimiz kapsamında boğaz turu, Doğum günü, Evlenme teklifi, Nikah sonrası eğlence, Düğün davet, Sünnet düğünü, İslami düğün, Nikah tazeleme, Nişan, Kına, Mezuniyet kutlaması, Şirket yemeği, Bayii toplantısı, İftar yemeği, Yılbaşı kutlaması, Yüzme turu, Adalar turu ve eğlence etkinlikleri gibi her türlü organizasyonlarınızı en güzel şekilde yapabilirsiniz.

 

YAT KİRALAMA FİYATLARI

2 SAAT YAT KİRALAMA FİYATLARI

2 Saat kiralık yat 1800 TL-6000 TL

2 Saat kiralık lüks yat 2500 TL-8000 TL

2 Saat kiralık vip yat 5500 TL-13.000 TL

2 Saat kiralık Gulet yat 2500 €

2 Saat kiralık Mega yat 1000 €-2000 €

2 Saat kiralık Katamaran 10000 TL-20.000 TL

4 SAAT YAT KİRALAMA FİYATLARI

4 Saat kiralık yat 2900 TL-8500 TL

4 Saat kiralık Lüks yat 4500 TL-12.000 TL

4 Saat kiralık Vip yat 7500 TL-20.000 TL

4 Saat kiralık Gulet yat 3000 €

4 Saat kiralık Mega yat 2500 €-4000 €

4 Saat kiralık Katamaran 14000 TL-35.000 TL

 

YAT KİRALAMA BİLGİLERİ

* Yat kiralama 2-4-6-8 saat üzerinden yapabilirsiniz
* Ayrıca 24 saat konaklamalı kiralama olabilir
* Harici iskele kullanılması durumunda fiyat farkları uygulanır
* 4 saatlik gezilerde Beykoz koyunda yemek molası verilir
* Yüzme turları 10 – 18 saatleri arasında yapılır
* Sadece tekne kiralamalarda Konuklar istediklerini getirebilirler
* Lüks yatlarda dışarıdan Catering hizmeti alınmaz
* Uzatma saatleri ekstra ücrete tabiidir
* Rezervasyon durumunda % 50 ön ödeme talep edilir
* Yatlarda sigorta güvencesi vardır

 

YAT KİRALAMA SEÇENEKLERİ

Kiralık motoryatlar  Kiralık lüks yatlar  Kiralık mega yatlar
Günlük kiralık lüks yat
Günlük Yat Kiralama Fiyatları

Günlük yat kiralama fiyatları; İstanbul boğazı anadolu ve avrupa yakası şeridi, Eminönü pendik arası, Yenikapı ataköy güzergahı ve Adalar çevresi olarak belirlenmiştir. Yatlarımız lüks yat, Vip yat, Motor yat, Mega yat olarak sınıflandırılmıştır. Günlük yat kiralama fiyatları yatların sınıfına göre değişmektedir.

8 saa yat kiralama 5500 TL- 15000 TL

8 Saat lüks yat kiralama 8500 TL-17000 TL

8 Saat mega yat kiralama 12000 TL-20000 TL

Saatlik kiralık yat
Saatlik Yat kiralama Fiyatları

Saatlik yat kiralama fiyatları; İstanbul boğazı anadolu ve avrupa yakası şeridi, Eminönü pendik arası, Yenikapı ataköy güzergahı ve Adalar çevresi olarak belirlenmiştir. Yatlarımız lüks yat, Vip yat, Motor yat, Mega yat olarak sınıflandırılmıştır. Günlük 2-4-6-8 saatlik kiralama fiyatları yatların sınıfına göre değişmektedir.

4 saa yat kiralama 2500 TL- 6000 TL

4 Saat lüks yat kiralama 3500 TL-15000 TL

4 Saat mega yat kiralama 7000 TL-15500 TL

Konaklamalı kiralık yat
Konaklamalı Yat Kiralama Fiyatları

Konaklamalı yat kiralama fiyatları; İstanbul boğazı anadolu ve avrupa yakası şeridi, Eminönü pendik arası, Yenikapı ataköy güzergahı ve Adalar çevresi olarak belirlenmiştir. Yatlarımız lüks yat, Vip yat, Motor yat, Mega yat olarak sınıflandırılmıştır. Konaklamalı kiralama fiyatları yatların sınıfına göre değişmektedir.

1 GÜN 1 GECE KONAKLAMA

Motor yat kiralama 5500 TL-8500 TL

Lüks yat kiralama 9000 TL-15000 TL

Yat Kiralayan misafirler.
Yat Kiralama Alternatifleri

Yat kiralama, 2 Kişi yat kiralama, Sahibinden yat kiralama, İstanbul yat kiralama, Yat kiralama fiyatları, lüks yat kiralama, 2 saatlik yat kiralama, 4 saatlik yat kiralama, 8 saatlik yat kiralama, Yat kiralama kampanya fiyatları, Ekonomik yat kiralama, Gündüz yat kiralama, En güvenli yat kiralama, Kaliteli yat kiralama, Konaklamalı yat kiralama, Yüzme turuna yat kiralama, Aile için kiralık yat, İstanbul Kiralık yat, Kiralık yatlar, Bebek yat kiralama, Adalar yat kiralama, Boğazda yat kiralama, Yemekli yat kiralama, 1 saat yat kiralama, Eminönü yat kiralama, Ataköy yat kiralama, Fenerbahçe yat kiralama, Kalamış yat kiralama. ucuz yat kiralama, Haftalık yat kiralama, Yemeksiz yat kiralama, Türkiyede yat kiralama.

WHATSAPP