info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Vip Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Yatta Bekarlığa Veda Partisi Yatta Evlilik Yıldönümü Kutlaması Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Fasıl

uploads/Teknede fasıl organizasyonu
uploads/Teknede fasıl gecesinde eğlenen misafirler
uploads/Teknede fasıl ekibi

FASIL GECELERİ ÖZEL OLARAK YAPILMAKTADIR

Teknede Fasıl programları

PROGRAM 1 - 800 TL ALKOLSÜZ - 1000 TL ALKOLLÜ

AİLE OLARAK KATILIMLI

Tekne kapasite: 100 Kişi
Tekne kalkış

Unkapanı 20:30:

Kabataş 21:00
Dönüş 00:30
Çocuklar (00-02 yaş) ücretsiz
(03 – 07 yaş) %50 indirimli
(Fiyatlara KDV dahil değildir)

FASIL PROGRAMI

DJ Müzik
Oryantal Şov
Fasıl Gurubu

Bayan Solist

Sanat müziği ve Güncel şarkılar

MENÜ

Kokteyl (Çerez-Cips-Salatalık Havuç Dilimleri

10 çeşit soğuk meze (ordövr tabağı)
Ara sıcak (Sosis Tava)
Mevsim salatası
Izgara (Köfte veya Balık Garnitür)
Meyve
Limitsiz meşrubatlar

2 Duble yerli içki

Teknede fasıl organizasyonu

İstanbul'da talepler doğrultusunda belirli akşamlarda canlı fasıl gurubu  ve oryantal gösterisi eşliğinde yemekli içkili müzikli teknede fasıl organizasyolarımız vardır.    Seçkin personel ve deneyımlı kadro yönetiminde meyhane mezelerini tadarak şarkılara eşlik edebilirsiniz. Fasıl akşamları konusunda bilgi isteyiniz.

Size özel fasıl turu

Size özel teknede fasıl organizasyonu telepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Misafirleriniz ile birlikte boğazda güzel bir fasıl akşamı yaşamaya karar verdiğinizde kişi sayınıza göre bütçenize uygun bir tekne seçimi yapiyorsunuz. Menü ve içki durumunu netleştiriyoruz. Organizasyon günü geldiğinde tekne hazır olarak sizleri bekliyor. Canlı fasıl gurubu ve oryantal gösterisi sizlere en güzel akşamı yaşatmak için elinden geleni yapiyor. Tekne güvenliği bize aittir. Aksama yaşanmaması için misafirlerin tekne kurallarına uymaları gerekmektedir. Mevsim şartlarına göre organizasyon açık veya kapalı alanda yapılmaktadır. Sıgara içme alanları mevcuttur. Teknede fasıl eğlencesi için önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.


Fasıllı tekne organizasyonları

Tekne turu organizasyonlarınıza fasıl ayrı bir renk katar. Teknede düğün, Davet, Doğum günü, Şirket yemeği, Evlenme teklifi, Veda partisi ve Mezuniyet kutlaması gibi bir çok etkinliklerinizi Konservatuar eğitimli sazlardan oluşan fasıl gurubu eşliğinde yapabilirsiniz.Ayrıca bayan sazlarda oluşan fasıl ekibimiz vardır. Teknede fasıl turu eğlenceleri çoğunlukla Kumkapı tarzı eğlencelerden oluşmaktadır. Özel istek üzerine sadece dinleti şeklindede müzik icrası yapılabilir. Fasıl coşkusu klasik sazların masada çalmaları ile ünlüdür. Fasıl turunda meyhane kültürünüde yaşamış olursunuz.


Fasıl için tekne kiralama

Her hangi bir etkinliğinizi teknede yapmaya karar verdiğinizde önce kişi sayınızı ve bütçenizi oluşturmanız gerekir. Bizle bu noktada sizlere bir çok tekne kiralama seçeneği sunuyoruz. Etkinliğinizi planlamanız için parlak fikier sunabiliriz. Kiralayacağınız Yat, Lüks yat, Mega yat, Gulet yat, Davet teknesi, Lüks tekne ve Katamaran olabilir. Filomuzda hizmet veren bütün teknelerimiz fasıl turu için uygundur. Tekne kiralama 2 saat, 4 saat, 8 saat süreli olabilir. Tekne ve yatlarda kendi iskeleleri dışındaki kalkışlarda fiyat farkı uygulanır. 4 saatlik boğaz gezileri Kabataş kalkışlı Anadolu yakasından Beykoz'a kadar çıkış Avrupa yakasından tekrar dönüş şeklinde yapılır. Fiyatlar kiralama saatine göre değişmektedir. Rezervasyon okeylendiğinde ön ödeme talep edilir. Kalan ödeme tur bitiminde teknede yapılır. Kredi karti ile yapılan ödemelerde % 18 KDV uygulanır.

 

TEKNEDE FASIL ORGANİZASYONLARI

Teknede fasıl

Fasıl için kiralık tekne

Teknede fasıl hangi firma ile yapılır

Teknede fasıl gecesi

Fasıl için kiralık yat

En iyi teknede fasıl şirketi

İstanbul'da fasıl

Teknede fasıl fiyatları

Fasıl olan tekneler

İstanbul fasıl geceleri

Teknede fasıl gurubu

En kaliteli teknede fasıl

Teknede fasıl etkinliği

Yatta fasıl etkinliği

Teknede fasıl etkinlikleri

Fasıllı boğaz turu

Tekne için fasıl gurubu

Fasıl boğaz turu

Teknede fasıl tekneleri

Fasıl tekne turu

Teknede fasıl rakı balık

Teknede felekten bir fasıl gecesi

Yemekli fasıl boğaz turu

Yemekli içkili fasıl tekne turu

Teknede içkili yemek eğlence

Boğazda fasıl yemek

Teknede fasıl yemek

İstanbul fasıl tekne turu

Teknede canlı müzik

Fasıl yapan tekneler

Fasıllı tekne gezisi

Teknede fasıllı yemek

Fasıllı tekne turu

Teknede fasıl görseleleri

Teknede fasıl eğlencesi

Teknede fasıl eğlence gecesi

Teknede fasıl dinleme turu

Boğaz turunda fasıl

Teknede oryantal görselleri

Teknede fasıl akşamları

İstanbul teknede fasıl

Teknede fasıl fiyatları

Teknede fasıl organizasyonu

Tekne için fasıl gurubu

Teknede fasıl kampanya fiyatları

Fasıl teknede

Fasıl boğazda

Fasıl İstanbul'da

Yatta fasıl

Yatta canlı müzik

Fasıl yatları

Teknede fasıl müzik

Teknede oryantal

Teknede dansöz

Teknede fasıl gurubu
Teknede Fasıl

İstanbul’da talepler doğrultusunda belirli akşamlarda canlı fasıl ve oryantal eşliğinde yemekli içkili müzikli teknede fasıl organizasyonu yapıyoruz. İsteyen konuklar açık alanlarda rahatça dolaşabilir. Gece boğaz manzaraları teknenin her yerinden ayrı bir açı verir. Yemek sunumu ile birlikte fasıl slov şarkılar çalar daha sonra hareketli parçalarla devam edilir. Gecenin orta saatlerinde tekne turlarının vazgeçilmezi olan oryantal gösterisi akşamınızı renklendirecektir. Tarihi yerlerin fotoğraflarını çekmeye doyamazsınız. Asya ve Avrupa kitalarının arasında keyifli bir akşam yaşamanız sizleri son derece mutlu edecektir.

Teknede fasıl turu
Fasıl Turu

Bireysel katılımlı teknede fasıl turu hizmetini her bütçeye uygun olarak sizlerin faydalanabileceği şartlarda sunuyoruz. Katılımcılar aile olarak iştirak etmektedirler. En az iki kişi ve üzeri rezervasyon yaptırabilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz iki kişilik özel masa talep edebiliyor. Boğaz içi manzaraları ve salon eğlencesi her masadan izlenebilmektedir.  Fasıl turumuz yaz sezonu boyunca hava şartları elverdiği sürece açık alnda yapılmaktadır. Tur boyunca  4 kişilik canlı fasıl ekibimiz sizlere engüzel şarkıları icra ediyor. Gecenin orta saatlerine doğru İstanbul gecelerinin vazgeçilmezi olan Oryantal gösterisi ile eğlenceli bir fasıl akşamı yaşamış oluyorsunuz.

WHATSAPP