info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Balık Avlama
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Düğün

Teknede düğün organizasyonu

 

Hepimiz özel günlerimizi unutulmaz hale getirerek güzel anılar biriktirmek istemez miyiz? Özellikle kadınlar için düğün günü, düğünde ne giyileceği, düğün mekânı çok önemli değil midir? Birçok kadın her şey kusursuz olsun, fark yaratsın, uzun yıllar hafızalardan silinmesin ister. İstanbul Boğazının eşsiz görüntüsü eşliğinde teknede düğün yapmak uzun süre konuşulacak bir düğün organizasyonuna imza atmaktır aynı zamanda. Boğaz köprüsünün muhteşem siluetine bir de İstanbul’un renkli ışıkları eklendiğinde unutulmaz bir düğün deneyimi yaşarken, misafirler için de keyifli anlar yaşatmak mümkündür.

 

Tekne Düğünleri

Son yıllarda tekne düğünleri bir haylı yaygın duruma geldi. Fiyatların ekonomik olması nedeni ile Karadaki salon düğünleri eski özelliğini kaybetti. Boğaz turu eşliğinde yapılan tekne düğünleri eğlencenin dışında görkemli manzaranın tam ortasında oluyor. Misafirler düğün kutlamasını yaparken aynı zamanda tekne turu yapmış oluyorlar. Güzel bir İstanbul akşamı yaşamak tabiiki cazip oluyor. Kısacası Dünya evi adaylarına tekne düğünlerini içtenlikle tavsiye ediyoruz. İstekler sizden, Organizasyon bizden.

 

İstanbul’da Teknede Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İstanbul'da teknede düğün için Boğazın kıyı şeridinde özellikle de Avrupa yakasında park etmiş irili ufaklı gezi tekneleri tercih edilebilir. Son yıllarda artan talep nedeniyle pek çok organizasyon firması bu konuda hizmet vermeye başlamış ve isteklilere talepleri doğrultusunda uygun seçenekler sunmaktadır. Öncelikle yapılması gereken ne tarz bir organizasyon istediğinize karar vermektir. Yemekli ya da yemeksiz mi, alkollü ya da alkolsüz mü olacağına karar verdikten sonra, katılacak davetli sayısı belirlenmelidir ki organizasyon firması uygun büyüklükteki tekneleri önerebilsin. Ayrıca organizasyon öncesinde denizde geçirilecek süre ve gidilecek rotayla ilgili bilgi alınmalıdır. Teknede düğün organizasyonu için denizde geçirilen ortalama süre 4 saat kadar olmakla beraber, bu süre öncesinde planlanarak arttırılabilir ya da azaltılabilir. Tabi ki bu detayların ödenecek olan ücreti etkileyeceği unutulmamalıdır. Düğün için tekne kiralamaya karar verdiğinizde Kirlık davet tekneleri ve Kiralık davet gemileri sayfalarımızdan kriterlerinize göre tekne seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Düğün menüleri

Teknede düğün menüleri gıda mühendisi denetiminde deneyımli ahçılar tarafından leziz olarak isteğe göre hazırlanarak özel sunum yapılır. Menü seçeneklerinde yemek menüsü, Hafif yemek menüsü, kokteyl ve aperatif menü vardır. Ayrıca daha geniş kapsamlı özel menüler vardır. Seçenekleri ve içerikleri Menüler sayfasından, Özel menüleri Vip menüler sayfasından inceleyiniz. Alkollü veya alkolsüz içecek ikramlarımız tamamen bilinen markalardan oluşmaktadır.

 

Teknede Düğün Organizasyonunun Maliyeti Ne Kadardır?

Tabi ki teknenin büyüklüğü maliyeti belirlemedeki öncelikli etkendir. Şüphesiz ki 15-20 kişilik davetlerin verileceği teknelerle 200-300 kişilik daha büyük organizasyonların yapılacağı teknelerin maliyeti aynı olmayacaktır. Yemeksiz organizasyonlar için 1 saatlik denizde kalma süresi için ortalama fiyat yaklaşık 1.000 TL civarındadır. Bu tarz teknelerde sadece çay kahve ikramı yapılmaktadır. Ancak süre uzadıkça ve karşılıklı pazarlıkla saat başı ücreti konusunda anlaşma yapılabilir. Ayrıca teknenin konforu, ikramların kalitesi, menünün belirlenmesi gibi detaylar da fiyatları etkileyecekdir. Özellikle yaz aylarında teknede düğün taleplerinin artmasıyla fiyatlar da artarken, ölü sezon olarak tabir edilen kış aylarında ise fiyatlarda önemli ölçüde indirim söz konusu olabilir. Sizlere teknede düğün firsatları sunuyoruz.

 

Neden Teknede Düğün Organizasyonu?

Teknede düğün yapmanın nedeni çok basit aslında. Başka hiçbir yerde İstanbul’un eşsiz manzarasının içinde, boğazın renkli ışıkları altında ve 5 yıldızlı otel konforunda mutluluğa evet deme şansınız olmayabilir. Tekne düğünleri her zaman mutluluk sunan aktivitelerin başında gelir.

 

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için teklif isteyiniz

 

Teknede Düğün programları

DÜĞÜN HİZMETLERİMİZ - CAZİP FİYATLARLA

Teknede düğün hakkında

 

Özelliklerimiz

1- Teknede düğün rezervasyonu için firmamız ile temas kurduğunuzda, Yüz yüze görüşmek isteriz. Düğün isteklerinizi dinler ve çözüm üretmek için gerekli yardımları sağlarız.
2- Bütçenize uygun tekne seçimi konusunu değerlendirme yaparız. Düşündüğünüz düğün organizasyonunun en uygun maliyet ile nasıl olabileceğine dair fikirler sunarız.
3- Tekneye biniş ve iniş iskelelerinin konuklarınıza rahatlık sağlar şekilde olmasını sağlarız.
4- Boğaz hava durumuna göre Kaptanlarımız boğaz turu rotası belirler ve o doğrultuda seyir yapılır.
5- Düğün teknelerimizde can güvenliği son derece önem taşır. acil durumlar için hızlı bot bekletilir.
6- Çocuklar için özel güvenlik sağlanır. (isteğe bağlı olarak ücret karşılığında özel ekip görevlendirilir.)
7- Sizler ve misafirlerinizin mutlu olabilmesi için Tekne ve organizasyon personellerimiz gerekli hizmeti en iyi şekilde sunarlar.

 

Bilinmesi gerekenler

1- Teknede düğün rezervasyonu yaptırdığınızda sözleşmenizi alınız.
2- Yanınızda mevsime göre giysi bulundurunuz.
3- Topuklu ayakkabıların sizleri rahatsız edeceğini unutmayınız.
4- İstanbul trafik durumunu hatırlatmak isteriz. Teknelere erken ulaşım için hareket ediniz.
5- Mecburiyet dışında araçlarınız ile gelmemenizi tavsiye ederiz. Bazı iskelelerde park sorunu olabilir.
6- Teknelerimizde sigara içme alanları mevcuttur.
7- Gezi sırasında uzatma isteğiniz olabilir. Bu konuda yardımcı olabiliriz.
8- Deniz tutması için mide bulantısı hapları vardır. Tekneye binerken personelden isteyiniz.

 

Ekstra hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız

 

WHATSAPP