info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Düğün

Teknede Düğün programları

PROGRAM 1 - STANDART PAKET

DÜĞÜN PROGRAMI

BİRİM FİYAT: 75 TL

Zaman: 4 Saat

Kapasite: 80-100-150 Kişi

Organizasyon: DAVET TEKNELERİ

 

Kapasite: 200-300-400 Kişi

Organizasyon: DAVET GEMİLERİ

DÂHİL OLAN HİZMETLER

Video Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Müzik CD

Tekne önüne Kurdele

Masalarda Şamdan

Sandalyelerde Fiyonk

Balon Süsleme

Tül Süsleme

MENÜ

Giriş kokteyl (Kuru yemiş tabağı - Kokteyl zeytin

- Salatalık havuç söğüş) 
Soğuk mezeler (6 Meze+Beyaz peynir)
Mevsim salatası
Ara sıcaklar (Peynirli sigara böreği-Kroket)
Ana yemek (Seçmeli) 
Balık-Tavuk Pirzola-Köfte
Meyve (Karışık mevsim meyveleri tabağı)
Soft içecekler limitsiz

LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ İSTENİRSE 50 TL

 

GÖRSELLER

 Tekne düğünü isteyen konuklarımız için sıradışı düğünler 

 

Teknede düğünde  gelin   Düğün organizasyonunda misafirler

 

Teknede düğün organizasyonu

Sevgili Dünya evi adayımız

Alternatif çok! Seçeneklerimizi inceleyin ve kendi organizasyonunuzu yaratın. Gerekli bilgiler için bizi 24 saat arayabilirsiniz. Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır. Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş, Özel gelin masası tasarlanmış, 25 - 50 - 100 - 200 - 350 - 500 kişi kapasiteli şık davet teknelerimiz ve Yatlarımız; Teknede Düğün davet nişan kına gecesi sünnet düğünü ve İslami düğün organizasyonlarınız için ekonomik fiyatlarla hizmete hazırdır. Yemekli, yemeksiz içkili içkisiz kokteyl, aperatif mönü veya sadece Tekne kiralama seçenekleri sunuyoruz. Fiyatlarımız Kişi sayısı, mönü ve teknelere göre endekslenir.

 

Teknede Düğün

İstanbul düğün mekani davet teknelerimiz sizi bekliyor. Sizi benzersiz bir düğün kutlaması yaşamaya davet ediyoruz. Düğün turlarımız sizlere İstanbul boğaziçi güzelliklerini ve unutulmaz eğlenceleri sunmaktadır. Tekne mekanimiz Şehrin gürültüsünden uzak olarak konuklarınıza düğün tadını çıkarma fırsatıda sunuyor. İstanbul boğaz manzaraları Tekneden görünümü gündüz ve gece ayrı bir güzelliğe sahiptir. Teknede düğün yemeği için özel hazırlanmış kokteyl ve yemek menülerimiz profesyonel ekip tarafından misafirlerinize sunum yapılacaktır. Detaylı sorularınız ve ayrıntılı teklif için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Tekne Düğünleri

İstanbul Boğazının eşsiz görüntüsü eşliğinde teknede düğün yapmak uzun süre konuşulacak bir düğün organizasyonuna imza atmaktır aynı zamanda. Boğaz köprüsünün
muhteşem siluetine bir de İstanbul’un renkli ışıkları eklendiğinde unutulmaz bir düğün deneyimi yaşarken, misafirler için de keyifli anlar yaşatmak mümkündür.
Boğaz turu eşliğinde yapılan tekne düğünleri eğlencenin dışında görkemli manzaranın tam ortasında oluyor. Güzel bir İstanbul akşamı yaşamak tabiiki cazip
oluyor. Tekne düğünleri her zaman mutluluk sunan aktivitelerin başında gelir.

 

İstanbul’da Teknede Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İstanbul'da teknede düğün için Boğazın kıyı şeridinde özellikle de Avrupa yakasında park etmiş irili ufaklı gezi tekneleri tercih edilebilir. Son yıllarda artan talep nedeniyle pek çok organizasyon firması bu konuda hizmet vermeye başlamış ve isteklilere talepleri doğrultusunda uygun seçenekler sunmaktadır. Öncelikle yapılması gereken ne tarz bir organizasyon istediğinize karar vermektir. Yemekli ya da yemeksiz mi, alkollü ya da alkolsüz mü olacağına karar verdikten sonra, katılacak davetli sayısı belirlenmelidir ki organizasyon firması uygun büyüklükteki tekneleri önerebilsin. Ayrıca organizasyon öncesinde denizde geçirilecek süre ve gidilecek rotayla ilgili bilgi alınmalıdır. Teknede düğün organizasyonu için denizde geçirilen ortalama süre 4 saat kadar olmakla beraber, bu süre öncesinde planlanarak arttırılabilir ya da azaltılabilir. Tabi ki bu detayların ödenecek olan ücreti etkileyeceği unutulmamalıdır. Düğün için tekne kiralamaya karar verdiğinizde Kirlık davet tekneleri ve Kiralık davet gemileri sayfalarımızdan kriterlerinize göre tekne seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Teknede Düğün Organizasyonunun Maliyeti Ne Kadardır?

Tabi ki teknenin büyüklüğü maliyeti belirlemedeki öncelikli etkendir. Şüphesiz ki 15-20 kişilik davetlerin verileceği teknelerle 200-300 kişilik daha büyük organizasyonların yapılacağı teknelerin maliyeti aynı olmayacaktır. Yemeksiz organizasyonlar için 1 saatlik denizde kalma süresi için ortalama fiyat yaklaşık 1.000 TL civarındadır. Bu tarz teknelerde sadece çay kahve ikramı yapılmaktadır. Ancak süre uzadıkça ve karşılıklı pazarlıkla saat başı ücreti konusunda anlaşma yapılabilir. Ayrıca teknenin konforu, ikramların kalitesi, menünün belirlenmesi gibi detaylar da fiyatları etkileyecekdir. Özellikle yaz aylarında teknede düğün taleplerinin artmasıyla fiyatlar da artarken, ölü sezon olarak tabir edilen kış aylarında ise fiyatlarda önemli ölçüde indirim söz konusu olabilir. Sizlere kampanya fiyatları ve teknede düğün firsatları sunuyoruz.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Mevsim Seçilmeli

Teknede düğün ve Gemi Düğünleri organizasyonu için en doğru seçim yaz mevsimidir. Çünkü sıcak yaz aylarında teknelerin açık alanları düğünler için ideal mekanlardır. Davetli misafirler temiz deniz havasında eğlencenin tadını çıkarırken ayni zamanda İstanbul boğaz manzaralarınıda yakından izlemiş olurlar. 

 

Doğru Şirkete Karar verin

İstanbul'da teknede düğün hizmeti veren birçok firma karşınıza çıkar. Gerekli araştırmaları internetten yaparak kendinize hakkında şikayet olmayan referansları iyi olan kurumsal bir Şirket seçiniz.

 

Kişi sayısına göre Kapasite

Düğün için tekne kiralarken dikkat etmeniz gereken şey kişi sayısıdır. Davetli sayınıza göre hizmet alabileceğiniz bir tekne olmalıdır. Hatta kapasite dahada geniş olabilir çunkü düğünlerde davetli sayısı beklenilenin üstüde olabiliyor.

 

Hizmet İçeriklerini Belirleyin

Tekne düğünlerinde alabileceğiniz hizmetler vardır. Şık görünümlü gelin masası, İyi bir ses ve ışık sistemi, Dj, Canlı müzik, Masa düzeni, Masa ve sandalye giydirmeleri, Masa şamdan ve çiçekleri, Düğün pastası, Tekne önüne kurdele, Tekneye balonlar ve tül süsleme, Gelin yolu, Maytap ve havai fişek gösterisi gibi.

 

Menü Seçiminizi yapın

Teknede düğün menüleri Standart yemek menüsü, Tam yemek menüsü, Vip yemek menüsü ve Kokteyl menü gibi seçenekler vardır. Menülerimiz teknelerde taze ürünlerden usta ahçılarımız tarafından hazırlanarak profesyonel ekip ile sunum yapılır. Menüler Sayfamıza göz atınız.

 

Video ve Resim çekimi

Video ve fotoğraf çekimi Düğün organizasyonlarında genel olarak tercih edilir. Bu hizmeti bizlerden alacağınız gibi kendinizde sağlayabilirsiniz. Önemli olan tecrübeli insanların hizmet vermesidir. En önemli anlarınızın kalıcı olması açısından düzgün görüntülerin alınması önemlidir.

 

Süsleme dikkat çekici olur

Tekne girişinde gelin yolu, Tekne önüne üç sıra kurdele gerilmiş, Salon ve üst kat yanlarda beyaz tüller bağlanmış, Tekne girişinde çiçekler içinde bir masa ve çıkolata sepeti şeklindeki özel süslemeler davetlileri büyüler ve şaşakınlık yaratabilir.

 

Ekstra Hizmetler

Düğün organizasyonlarında ilginizi çekebilecek ekstra hizmetlerimiz vardır. Daha pirestijli bir düğün olması açısından işinize gelebilir. Bütçenize uygun hizmetlerden tavsiye edebiliriz. Ekstra hizmetler sayfamızı inceleyiniz.

 

Bütçe Oluşturun

Teknede düğün yapmaya karar verdiğinizde en önemlisi bütçe oluşumudur. Düğün sonunda sıkıntı yaşamamanız adına en uygun şekilde nasıl bir organizason yapabileceğinizi hesaplayın. Bu konuda yüz yüze gelerek sizlere destek sağlayabiliriz.

 

DÜĞÜN HİZMETLERİMİZ

Teknede düğün, Tekne düğünleri, Gemide düğün, Gemi düğünleri, Yatta düğün, Yat düğünleri, Düğün yatları, Boğazda düğün, Düğün teknesi seçenekleri, Yatta düğün şirketleri, En iyi düğün tekneleri, Teknede düğün pastası, Yatta düğün organizasyonu yapan şirketler, En iyi teknede düğün şirketi, Teknede düğün şirketleri, Teknede düğün masa giydirme, Teknede düğün süslemesi, En kaliteli düğün tekneleri, Teknede düğün firmaları, Teknede düğün işi yapanlar, Teknede düğün organizasyonu yapan şirketler, Teknede düğün organizasyonu yapan firma, Yatta düğün firmaları, Teknede düğün ajansları, Teknede gelin masası, Kurumsal düğün şirketleri, İstanbul'da teknede düğün, Teknede gelin yolu, Düğün için kiralık tekne, Lüks yatta düğün, Teknede düğün için müzik, Düğün için kiralık yat, Vip yatta düğün, Teknede düğün yemeği, Düğün için ekonomik kiralık tekne, Teknede düğün etkinliği, Yatta düğün etkinliği, İstanbul'da düğün etkinliği, Lazerli teknede düğün, Teknede düğün catering, Teknede düğün için güvenlik, Havai fişekli teknede düğün, Teknede düğün kampanyaları, Teknede düğün rezervasyonu, Açık teknede düğün, Teknede düğün fiyatları, Teknede düğün için fotoğrafçı, Gemi düğünleri, Teknede düğün için oryantal, Teknede düğün için video çekimi, İstanbul tekne düğünleri, Düğün için tekne kiralama fiyatları, Teknede düğün için havai fişek, Denizde boğaziçinde düğün, Düğün için yat kiralama fiyatları, Teknede düğün için DJ, Teknelerde düğün organizasyonu, Düğün için tekne kampanya fiyatları, Teknede düğün için personel, Teknede düğün kokteyl, Teknede düğün mekanları, Boğazda düğün fırsatları, Düğün için tekne kiralama fırsatları, Teknede gelin masası, Teknede düğün 30-40 kişi, Teknede düğün 40-50 kişi, Teknede düğün 50-60 kişi, Teknede düğün 60-70 kişi, Teknede düğün 80-100 kişi, Teknede düğün 100-150 kişi, Teknede düğün 200-250 kişi, Teknede düğün 300-350 kişi, Teknede düğün 400-500 kişi, Teknede düğün 600-700 kişi, Teknede düğün 800-1000 kişi, Düğün teknede, Düğün Yatta, Düğün boğazda, Tekne düğünü, Yat düğünü, Gemi düğünü yemekli, Düğün teknesi, Düğün tekneleri, Teknede düğünler, Teknede düğün seramonisi, Teknede düğün şarkıları, Tekne düğünleri boğazda, Teknede düğün seçenekleri, Yatta düğün seçenekleri, Teknede düğün alternatifleri, Teknede düğün fırsatları, Teknede düğün kampanya fiyatları, Yatta düğün fırsatları, Düğün için kiralık tekneler, Düğün için kiralık Gulet yat, Düğün için tekne kiralama İstanbul, İstanbul tekne düğün.

 

ALDIĞIMIZ BAZI YORUMLAR

2018 sezonunda 270 kez düğün organizasyonu yaptık

 

Betül ve Kaan'ın Düğünü (7 Haziran 2018)
Düğünümüzün sorunsuz geçmesi bizleri ve misafirlerimizi çok sevindirdi. Organizasyon gayet başarılıydı. Çok keyif aldık. Seneye kardeşimin
Nişan töreninide teknede yapmaya karar verdik. Naci beyle tekrar görüşmeye geleceğiz. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 

Tülay - Cüneyt Düğün (12 Haziran 2018)
İstanbul'da tahminlerimizin ötesinde güzel bir düğün akşamı geçirdik. Güler yüzlü personelin hizmeti ve davranışları bizleri son derece memnun etti. Her şey konuştuğumuz gibi uygulandı. Düğün hazırlıklarında bize yardımcı olan asistanlara ayrıca teşekkür ederiz. Kaptan ve tekne çalışanlarınada sonsuz teşekkürler.

 

Çiğdem - Emre Nikah snrası (21 Haziran 2018)
Öncelikle sizleri tavsiye eden arkadaşıma çok teşekkür ediyoruz. iyiki tanışmış olduk sayenizde güzel bir akşam geçirdik. Şan Müzik tur çalışanları
harikaydı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Kısmet olursa Düğünümüzdede birlikte olacağız. Seneye görüşmek üzere.

 

Zehra - Hakan Nişan (13 Temmeuz 2018)
Nişanımız çok güzel geçti. İstanbul ve Rize'den gelen özel arkadaşlarımızı sayenizde ağırlamış olduk. Bu arada Boğaz gezimizide yaptık. Yemek ve hizmet sunumu bizleri mutlu etti. Müzik güzeldi. Oryantale bayıldık. Şirket çalışanlarına ve Naci beye şükranlarımızı sunarız.

 

Batuhan Sünnet Düğünü (10 Ağustos 2018)
Düğün planımızda bize çok yardımcı oldunuz ve sonunda çocuklarımız ve aileleri eğlenceli ve coşku dolu bir akşam yaşadılar. Palyaçolar çocukları
düğün boyunca yanlız bırakmadılar. Tekne personeli gayet samimiydi. Emeği geçen herkese ailemiz adına teşekkür ederiz.

WHATSAPP