info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları Ayder Davos Restaurant
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Düğün Tavsiyeleri

TEKNEDE DÜĞÜN İÇİN TAVSİYELERİMİZ

Mevsim Seçilmeli

Teknede düğün ve Gemi Düğünleri organizasyonu için en doğru seçim yaz mevsimidir. Çünkü sıcak yaz aylarında teknelerin açık alanları düğünler için ideal mekanlardır. Davetli misafirler temiz deniz havasında eğlencenin tadını çıkarırken ayni zamanda İstanbul boğaz manzaralarınıda yakından izlemiş olurlar. 

Doğru Şirkete Karar verin

İstanbul'da teknede düğün hizmeti veren birçok firma karşınıza çıkar. Gerekli araştırmaları internetten yaparak kendinize hakkında şikayet olmayan referansları iyi olan kurumsal bir Şirket seçiniz.

Kişi sayısına göre Kapasite

Düğün için tekne kiralarken dikkat etmeniz gereken şey kişi sayısıdır. Davetli sayınıza göre hizmet alabileceğiniz bir tekne olmalıdır. Hatta kapasite dahada geniş olabilir çunkü düğünlerde davetli sayısı beklenilenin üstüde olabiliyor.

Hizmet İçeriklerini Belirleyin

Tekne düğünlerinde alabileceğiniz hizmetler vardır. Şık görünümlü gelin masası, İyi bir ses ve ışık sistemi, Dj, Canlı müzik, Masa düzeni, Masa ve sandalye giydirmeleri, Masa şamdan ve çiçekleri, Düğün pastası, Tekne önüne kurdele, Tekneye balonlar ve tül süsleme, Gelin yolu, Maytap ve havai fişek gösterisi gibi.

Menü Seçiminizi yapın

Teknede düğün menüleri Standart yemek menüsü, Tam yemek menüsü, Vip yemek menüsü ve Kokteyl menü gibi seçenekler vardır. Menülerimiz teknelerde taze ürünlerden usta ahçılarımız tarafından hazırlanarak profesyonel ekip ile sunum yapılır. Menüler Sayfamıza göz atınız.

Video ve Resim çekimi

Video ve fotoğraf çekimi Düğün organizasyonlarında genel olarak tercih edilir. Bu hizmeti bizlerden alacağınız gibi kendinizde sağlayabilirsiniz. Önemli olan tecrübeli insanların hizmet vermesidir. En önemli anlarınızın kalıcı olması açısından düzgün görüntülerin alınması önemlidir.

Süsleme dikkat çekici olur

Tekne girişinde gelin yolu, Tekne önüne üç sıra kurdele gerilmiş, Salon ve üst kat yanlarda beyaz tüller bağlanmış, Tekne girişinde çiçekler içinde bir masa ve çıkolata sepeti şeklindeki özel süslemeler davetlileri büyüler ve şaşakınlık yaratabilir.

Ekstra Hizmetler

Düğün organizasyonlarında ilginizi çekebilecek ekstra hizmetlerimiz vardır. Daha pirestijli bir düğün olması açısından işinize gelebilir. Bütçenize uygun hizmetlerden tavsiye edebiliriz. Ekstra hizmetler sayfamızı inceleyiniz.

Bütçe Oluşturun

Teknede düğün yapmaya karar verdiğinizde en önemlisi bütçe oluşumudur. Düğün sonunda sıkıntı yaşamamanız adına en uygun şekilde nasıl bir organizason yapabileceğinizi hesaplayın. Bu konuda yüz yüze gelerek sizlere destek sağlayabiliriz.

WHATSAPP