Bizleri tercih eden sevgili konuklarımızdan yorumlar

Sizlerde yorumlarınızı iletirseniz mutluluk duyarız

Cengiz KURTOĞLU
★★★★★
Yıllardır İstanbul’da bizleri ve misafirlerimizi gezdirip
anılarımızda iz bırakan akşamları yaşatan değerli kardeşim Naci Salihoğluna ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım

Samime SANAY
★★★★★
İstanbul’u denizden seyretmek bir başka güzel. Bu güzelliği bizlere sunan Firma sahibi sayın Naci beye ve şan müzik tur çalışanlarına kalbimden sevgiler sunarım. Şarkılarım sizlere armağan olsun.

Zihni CİNAN
★★★★★
Değerli kardeşim Yapmış olduğumuz her tekne turu ayrı bir güzeldi. Önce sana sonra emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eder. başarılar dilerim.

Sertap ERENER
★★★★★
Klip için 2 gün boyunca yat kiraladık. her şey çok güzeldi. Özel teknesini bizlere tahsis eden Naci beye teşekkür eder, Başarılar dilerim. Tekrar görüşmek üzere.

Levent KIRCA (15/7/2014)
★★★★★
Ara sıra bizleri Yatlarla gezdiren ve yemek hizmeti sunan değerli üstat Naci babaya teşekkür ederim. Şan müzik çalışanları yeni oyunumuza davetlidirler.

KOÇ HOLDİNG (Halkla ilişkiler)
★★★★★
Şirketlerimiz için yapmış olduğumuz gezilerimiz genel olarak güzel geçmiştir. Çalışanlarımıza motivasyon amaçlı geziler zaman zaman yapmaktayız. Yıllarca bize hizmet veren Şan müzik tur tercihimiz olmuştur.

TEKFEN (Halkla ilişkiler)
★★★★★
Yurt dışından gelen misafirlerimize ve firma bünyesindeki birimlerimize Tekne turu hizmetini Şan müzik turdan alıyoruz. Profesyonel hizmet sunumu ile misafirlerimiz ağırlanıyor.

İST TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (Öğrenci Başkanı)
★★★★★
Okul yönetiminden aldığımız bilgiler doğrultusunda Mezuniyet kutlaması için Tekne kiralama yaptık. 10 yıldan beri Okulumuz tarafından tercih edilen Şan müzik tur bizlere kusursuz hizmet sunmuştur. Diğer okullara ve Öğrenci arkadaşlara tavsiyemiz olur.

İSTANBUL INTERNATIONAL
COMMUNITY SCHOOL
★★★★★
Ben Figen ENGİN yaklaşık 10 yılı aşkın süredir Şan müzik tur dan Tekne hizmeti alıyoruz. Öğrenciler ve Aileleri sorunsuz olarak güzel akşamlar geçirdik. Memnuniyetimiz devamlılığımızı sağladı. Naci beye yakın ilgilerinden dolayı teşekkürler.

ACIBADEM HASTANELERİ (İnsan Kaynakları)
★★★★★
Yönetim kurulu ve çalışanlarımız ile düzenlediğimiz yemekte başarılı organizasyon gerçekleştiren ve gece boyunca bizlerle yakından ilgilenen Naci bey ve personeline çok teşekkürler. Her yıl sizinle beraber olmak üzere.

Aslı ÇUHACI (Mercedes te yönetici)
★★★★★
Almanya’dan internetten düğün için Tekne araştırırken Şan müzik tur karşıma çıktı. Gerekli yazışmalar sonucunda İstanbul’a gitmeden rezervasyon yaptırdık. çok güzel bir organizasyon oldu. Bütün çalışanlar sağ olsunlar.

Hakan ALTUN
★★★★★
Zaman zaman Boğazda gezmeye karar verdiğimizde bizlere kusursuz hizmet sunan Şan müzik tur ekibine ve sevgili kardeşim Naci Salihoğluna teşekkürü bir borç bilirim. Her zaman buradayız.

Volkan KONAK
★★★★★
Konserlerimizi teknelere taşıyan değerli arkadaşım Naci beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Devamını diliyorum. gece güzeldi.

İskender DOĞAN
★★★★★
Teknedeki nostalji şarkılar programında emeği geçen herkese teşekkürler. Servis ve yemekler mükemmeldi. konuklarımız son derece memnun kaldılar. yakın zamanda tekrar birlikte olmak üzere.

Candan ERÇETİN
★★★★★
Tavsiye üzerine Teknede Türk gecesi programına katıldım. Gösteriler servis ve menü mükemmeldi. Değişiklik oldu. herkese tavsiye ederim.

Cahit BERKAY
★★★★★
Gemide konser amaçlı bir gezi yaptık. Dinleti ve yemekler son derece güzeldi. Tekrar bir arada olabilmek üzere Şan müzik tur çalışanlarına teşekkürler.

ALARKO HOLDİNG (Gülderen KOÇ)
★★★★★
Yönetim kurulu olarak yapmış olduğumuz geziden çok memnun kaldık. Bizler ile ayrı ayrı ilgilenen Şan müzik tur asistanlarına Yat personeline ve değerli dostumuz Naci beye teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.

THY (Muhasebe Başkanı)
★★★★★
Her yıl yaptığımız Teknede Motivasyon yemeği sorunsuz olarak gerçekleşmektedir. bizler ve misafirlerimiz her zaman mutlu olarak geceye veda ederler. Bu hizmeti bizlere sağlayan Şan müzik tur ve çalışanlarını unutmuyoruz. Teşekkürler.

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (Öğrenci Başkanı)
★★★★★
Yılsonu mezuniyet kutlaması balosu Şan müzik tur firması ile yapılmıştır. Yemek ve servis gayet güzel. ışık ve ses sistemleri mükemmeldi. arkadaşlarımız güzel bir akşam geçirmişlerdir. Naci beye ve ekibine teşekkürler.

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ (Öğrenci Başkanı)
★★★★★
Mezuniyet kutlaması yıl sonu etkinliğimize katılan hocalarımız ve Öğrencilerimiz güzel bir akşam geçirmişlerdir. Hizmetlerini esirgemeyen Şan tura teşekkür ederiz. Her şey mükemmeldi.

MEDICAL PARK (İnsan kaynakları)
★★★★★
Doktorlar ve hekimler için düzenlemiş olduğumuz Tekne turunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Her şey güzeldi.
Seneye tekrar beraberiz.

Sevgi ÇALDIRAN (Öğrenci)
★★★★★
Yılsonu balosu Tekne turumuzu gerçekleştirdik. parti çok güzel geçti. Arkadaşlarımız ile vedalaştık. Diğer sınıflara da tavsiye ettik. Hocalarımızda memnun kaldı Firma yetkililerine ve Müge hanıma çok teşekkür ederiz.

Orhan GENCEBAY
★★★★★
İstanbul boğazı sürüp giden bir sevdadır. Dünyanın gözünde bir dehadır. Boğaz turu sektöründe önemli organizasyonlara imza atan Şan müzik turu kutlar sevgiler sunarım.

Tuğrul ŞAN
★★★★★
Yat turizmine vermiş oldukları katkılarından dolayı Şan müzik tur çalışanlarını ve Naci kardeşimi kutluyorum. Müzisyen ruhlu arkadaşım yolun açık olsun.

Sezen AKSU
★★★★★
Güneşli bir akşamüstüydü; Martılar bile bizimle dans etti. Kaptan güler yüzlü, personel esprili güzel bir gezi oldu. Tüm güzelliklere selam olsun. Teşekkürler sevgili Naci bey.

Ümit BESEN
★★★★★
Yılbaşı akşamı Tekne turu programında beni sevenlerimle buluşturan Şan müzik tur firmasına ebediyen teşekkürlerimi sunarım. Güzel bir geceydi özlem giderdik.

Hülya AVŞAR
★★★★★
Klip çekimlerimiz için Şan müzik tur dan Gulet talep ettik. Çekim boyunca emeği geçen personele ve Şan müzik tura çok çok teşekkürler. Çekimler samimi bir hava içinde geçti.

Şota ARVELADZE (Futbol Hocası)
★★★★★
Firma sahibi değerli arkadaşım Naci beye çok teşekkür ederim.
İstanbul’a her gelişimde mutlaka Tekne turuna çıkıyorum. Çok rahat ediyoruz. misafirlerim devamlı soruyorlar.

SABANCI HOLDİNG (İnsan kaynakları)
★★★★★
Son yıllarda Şirketlerimiz bünyesinde Tekne turu organizasyonları planladığımızda, tercihimiz Şan müzik tur olmuştur. Sektöre hizmet veren Naci beye ve ekibine teşekkürler.

BORUSAN (Halkla ilişkiler)
★★★★★
Yaklaşık 15 yıldır Tekne turu ve yat kiralama ihtiyaçlarımızda tercihimiz Şan müzik tur olur. Profesyonel hizmet sunumu ile konuklarımız her zaman yatlardan mutlu olarak ayrılırlar. Ayrıca Araç alımlarında bizleri tercih eden Naci beye teşekkürler.

KOÇ ÜNİVERSİTESİ (Öğrenci Başkanı)
★★★★★
Her yıl sınıfça veya Okul olarak yılsonu balosu organizasyonlarımız oluyor. Teknede parti için tercihimiz Şan müzik tur olmuştur. Yetkililere teşekkür ederiz.

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ (Öğrenci Başkanı)
★★★★★
Okulumuzun dönem mezuniyet kutlamaları etkinlikleri için İstanbul’da düzenlemiş olduğumuz gecelerde Şan tur teknelerini tercih ediyoruz. Sorun çıkmıyor. herkese teşekkürler.

AYDIN UNİVERSİTESİ (Öğrenci Başkanı)
★★★★★
Mezuniyet kutlamaları ve Özel gün partilerimizde Şan Turu tercih ediyoruz. Yıllardır kusursuz hizmet ve profesyonel organizasyon hizmeti aldık. Naci bey ve ve ekibine çok teşekkürler.