Teknede Kahvaltı

Teknede kahvaltı en çok sevilen ve tercih edilen organizasyonlardan bir tanesidir. Kim teknede kahvaltı yapmak sevdikleriyle harika zaman geçirmek, bir yandan da denizin mükemmel manzarasının tadını çıkarmak istemez ki? Bunu herkes elbette ister. İster aile üyelerinizle, ister sevgili/eşinizle, arkadaşlarınızla harika bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Bu tür etkinlikler daha çok sevgili ve eşini mutlu etmek isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Sevdiği ile beraber rahatsız edilmeden geçen bir kahvaltı harika bir seçenektir. Bu tür tekne organizasyonları daha çok yaz aylarında düzenlenmektedir. Eğer isterseniz tekneyi sadece kahvaltı için değil, gün boyu kiralayarak kahvaltıdan sonra denizin tadını da çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz ile beraber denize girebilir, gün boyu denizin tadını çıkarabilirsiniz. Teknede sizin haricinizde kaptan ve kahvaltıyı servis etmesi için birde yardımcı bulunacaktır, eğer servisi üstlenmek isterseniz sadece kaptan ile yola çıkabilirsiniz. Kaptan içeride olacağı için varlığı bile unutacaksınız.

Teknede Kahvaltı Organizasyonu Ücretleri

Teknede kahvaltı ücretleri, şirketten şirkete ve sunulan hizmet düzeyine göre değişiklik göstermektedir. Teknenin ne kadar lüks olduğu kahvaltıya ek olarak ne tür organizasyonlar daha yapıldığı fiyatı etkilemektedir. Örnek vermemiz gerekirse kahvaltıya ek olarak akşam yemeği hizmeti de sunulacaksa bu fiyatı oldukça yükseltecektir. Bu sebeple teknede yapılacak olan organizasyonların net bir fiyatını almak istiyorsanız tam olarak hayalinizdeki tekne organizasyonunu anlatmalı teknede ne kadar kalacağınızı hangi hizmetleri arzuladığınızı net bir şekilde belirtmelisiniz. Ancak bu şekilde net bir fiyat duyabilirsiniz. Bütçenize göre hizmetlerden kısıtlama yaptırma seçeneğiniz de mevcuttur.

Teknede Kahvaltı Sonrası Etkinlikler

Teknede kahvaltı sonrası yapabileceğiniz çeşitli etkinlikler mevcuttur. İsterseniz teknenin sabit durmasını demir atmasını da isteyebilirsiniz, ya da yakınlarda farklı adalar mevcutsa kaptandan oraya gitmesini isteyebilirsiniz. Farklı adalarda yüzebilir, günün tadını çıkarabilirsiniz. Bu tamamen size bağlı olan bir seçenektir. Dilediğiniz gibi organize edebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra tekne ile adalara gidip yüzdükten sonra akşam tekneyi teslim edebilirsiniz. Eğer teknede bir gece daha geçirmek isterseniz şirket ile iletişime geçip isteğinizi belirtebilirsiniz. Size seve seve yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Sevgili Konuklarımız
Teknede kahvaltı turu programlarımız genel olarak hafta sonları uygulanmaktadır. Sizler ve misafirleriniz boğaz turu eşliğinde kahvaltınızı yaparken iş yorgunluğunuzu azda olsa atmış olursunuz. Boğaz manzaralarını seyrederken önemli fotoğraflar çekebilirsiniz. Organizasyonlarımız kişi sayısına göre tekne değişken lığı gösterebiliyor. Talepler doğrultusunda tekne seçimi yapılmaktadır. Kahvaltı turu boyunca çocuklarınızın güvenli olması için ortam kontrol altında tutuluyor.
Teknede kahvaltı turlarımıza bireysel olarak iştirak edebilirsiniz. Veya,
Sizlere özel bir tekne ile kahvaltı turu hizmeti sunabiliriz.

Kahvaltı turu belirli zamanlarda yapılmaktadır bilgi alınız.

TEKNEDE KAHVALTI PROGRAMI

BİRİM FİYAT 70 TL

Tekne kalkış – Varış: Unkapanı
Saat: 10:00 / 12:00
Bireysel katılımlı
Çocuklar (00-02 yaş) ücretsiz (03 – 07 yaş) %50 indirimli
(Fiyatlara KDV dahil değildir)

PROGRAM

Boğaz gezisi
Kahvaltı servisi
Müzik DJ

KAHVALTI MENÜSÜ

Ekmek çeşitleri (Poğaça – Simit – Çavdar)
Peynir çeşitleri (Kaşar – Beyaz)
Sıcak (Yumurta)
Tere yağ – Bal – Reçel – Zeytin – Dana jambon
Söğüş (Salatalık – Domates – Yeşil biber)
İçecekler (Sınırsız çay)

Teknede kahvaltı

Hafta sonu tekne kahvaltısı