Teknede Fasıl

Müziği ve eğlenmeyi seviyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise bu eğlenceyi farklı bir ortama taşımaya ne dersiniz? Teknede fasıl, son yıllarda trend olmuş bir eğlenme şeklidir. Özellikle geceleri yapılan bir eğlenme şekli olması nedeniyle müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu bağlamda ülkenin kıyı şeridinde yer alma birçok tur firması bu hizmetini misafirlerine sunmaktadır.

Teknede fasıl nasıl oluyor?

                Öncelikle tekne turunuzu satın alıyorsunuz. Gerekli ödemeleri ve ayarlamaları yaptıktan sonra ekstra hizmet alıp almayacağınızı belirtiyorsunuz. Bu hizmetlerden bir tanesi de teknede fasıl oluyor. Şayet bunu da satın almak isterseniz ücretini ödüyorsunuz. Ardından gece için teknenizde gerekli hazırlıklara başlanıyor. Ardından çilingir bir sofra sizin için kuruluyor. Böyle bir ortama elbette müzik eşlik etmesi lazım geldiği için fasıl grubu tekneye geliyor. Sonrasında sizin eğlenmeniz ve sevdiklerinizle hoş zamanlar geçirebilmeniz için çalıp söylemeye başlıyorlar, Saatlerce size türkülerini, şarkılarını okuyorlar, çalıyorlar. Ancak fasıl ekibi bir bakıma sizin misafiriniz olduğu için hem yemek olarak hem de bahşiş olarak ikramlarınızı bekliyor. İşin şakası bir yana müziğe doymak ve teknede fasılın keyfine varmanız için ekip elinden geleni yapıyor.

Teknede fasıldan ayrı olarak teknenin rotası nasıldır 

                Satın aldığınızın turun rotasını tamamen siz belirliyorsunuz. Yani tur firmalarının size bu yönde bir telkini olmuyor. Siz nereye isterseniz tekne oraya gidiyor. Tabi turunuzun zamanı bitince tekne bağlı olacağı marinaya geri dönüyor ve siz de turunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

Tekneyi teknede fasıl grubuyla birlikte uzun dönem kiralayabilir miyim?

                Evet. Tekneyi hususi işleriniz için ya da kişisel zevkleriniz için uzun süreli kiralayabilirsiniz. Ancak bunu yapabilmeniz adına tur satıcılarıyla ilgili tüm ayarlamaları yapmanız ve bazı şartları kabul etmeniz mecburidir. Zaten ikinci ya da üçünü kiralamanızda bu tarz prosedürlere takılmayacağınız aşikârdır. Fasıl grubunu ise yoğunluktan dolayı maalesef uzun süreli kiralayamamaktasınız.

Tekne kiralamak, keşfetmek, fotoğraflar çekmek içinizdeki özgür ruhu ortaya çıkarmak için harika bir fırsattır. Ayrıca geceleri teknede fasıl hizmeti müzik ruhun gıdasıdır sözünden hareketle tatilinizin daha şenlenmesi açısından idealdir.

Sevgili konuklarımız;
İstanbul’da talepler doğrultusunda belirli akşamlarda canlı fasıl ve oryantal eşliğinde yemekli içkili müzikli teknede fasıl organizasyonu yapıyoruz. Seçkin personel ve deneyımlı kadro yönetiminde meyhane mezelerini tadarak şarkılara eşlik edebilirsiniz. Saat 20.30 da Teknenin hareketi ile ikram sunumu başlar. Yemek sunumu genel olarak alt salonda yapılır. İsteyen konuklar açık alanlarda rahatça dolaşabilir. Gece boğaz manzaraları teknenin her yerinden ayrı bir açı verir. Yaz sezonunda teknede fasıl eğlencesi açık alanda yapılır. Gecenin orta saatlerinde tekne turlarının vazgeçilmezi olan oryantal gösterisi akşamınızı renklendirecek tir. Sizler ve misafirleriniz boğaz içi manzaralarını seyrederken,  Bir yandan Tarihi yerlerin fotoğraflarını çekmeye doyamazsınız. Yiyeceklerimiz tazeliği ile öne çıkarken içecek sunumlarımız bilinen markalardan oluşur. Asya ve Avrupa kitalarının arasında keyifli bir akşam yaşamanız sizleri son derece mutlu edecektir.
Fasıl akşamları konusunda bilgi isteyiniz.

BİRİM FİYAT 150 TL

Tekne kapasite: 250 Kişi
Tekne kalkış – Varış: Unkapanı
Saat: 20:30 / 24:00
Çocuklar (00-02 yaş) ücretsiz
(03 – 07 yaş) %50 indirimli
(Fiyatlara KDV dahil değildir)

PROGRAM

Enstrümantal Müzik
Oryantal Şov
Canlı Fasıl Gurubu
Eğlence

MENÜ

8 çeşit soğuk meze (ordövr tabağı)
Ara sıcak
Mevsim salatası
Izgara (Tavuk-Köfte-Garnitür)
Meyve
Limitsiz yerli içkiler  ve soft içecekler
Türk kahvesi ikramı

Program Görselleri

Videolar