info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Balık Avlama
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Yüzme Turu

Teknede yüzme turu organizasyonu

 

Teknede düzenlenen etkinlikler her zaman daha eğlenceli ve unutulmaz olmaktadır. Hem teknenin rahatlığı hem de sadece yanınızda olmasını istediğiniz insanların olması keyfi muhteşem bir histir. Arkadaşlarınızla küçük bir hafta sonu kaçamağı yapıp, bir tekne kiralayabilirsiniz. Deniz kenarında doğup büyüdüyseniz ne kadar şanslı olduğunuzu asla unutmayın. Denizin tadını daha da çıkarmak için teknede zaman geçirmek harika bir fikirdir. Ayrıca teknede yüzme turu düzenleyerek daha da eğlenceli hale getirmeniz çok kolay olacaktır. Deniz kenarındaysanız yüzmeyi zaten yüksek ihtimalle çok seviyorsunuzdur ya da spor olarak mutlaka yapıyorsunuzdur. Fakat deniz kenarları çok mahrem bölgeler değillerdir. Aileler, çocuklar herkes yaz aylarında deniz kenarına hücum ettiği için çok kalabalık olmaktadır. Herkes denizin tadını çıkarmak istemektedir. Böyle olduğunda pek rahat yüzemeyebilirsiniz, ayrıca teknede sadece istediğiniz insanlar olacağı için mahremiyet bakımından da oldukça rahat edebilirsiniz.

 

Farklı Koylara Turlar

Eğer tekne şirketi ile bu detayı öncesinden detaylı bir şekilde konuşabilirseniz teknede yüzme turunu farklı koylarda gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemiz denizleri bakımından çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Her denizi farklı güzellikte ve büyüleyicidir. Henüz keşfedilmemiş olan bilinmeyen çok fazla koy bulunmaktadır. İsterseniz kumsalı olan bir koya tekneyi yaklaştırıp kumsalda güneşlenip denizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sadece bir koya takılı kalmayıp farklı koyları gezerek yeni yerler keşfedebilirsiniz. Bu seçenek tamamen size kalmıştır. Teknede istediğiniz gibi güneşlenebilir istediğiniz bronzluğa ulaşabilirsiniz.

 

Boğaz Yüzme Turu

Boğaz yüzme turları guruba özel veya bireysel katılımlı olarak yapılmaktadır. Guruba özel yüzme turu sadece size özel yüzme turu teknesi kiralama yaparak  gerçekleşen turdur. İstediğiniz zaman yapacağınız organizasyonun içerikleri önceden belirlenerek gerekli hazırlıklar tamamlanır ve tur yapılır. Boğazda misafirlerinizin rahat denize girebilecekleri bir koyda demirlenir ve güzel bir gün yaşayabilmeniz sağlanır. Biretsel katılımlı boğaz yüzme turu genel olarak hafta sonları tekne programları olarak yapılmaktadır. İstediğiniz yüzme turu programına katılabiliyorsunuz. Tekne hareketinden sonra kahvaltı sunumu yapılır. Boğazda keçili koyu veya Rumeli feneri açıklarında tekne demirler. Öğlen yemeği sunumu vardır. Akşam saatine doğru tekne dönüş yapar.

 

Adalar Yüzme Turu

Adalar yüzme turu genel olarak guruplara yapılmaktadır. Özel tekne kiralayıp yüzme turu isteyen misafirlerimie menü ve gezi programı uygulanır. Menü isteğe bağlıdır. kramları sizlerde getirebilirsiniz veya bizdende alabilirsiniz. Adalarda sessiz ve sakin çok güzel koylar vardır. Denize rahat bir şekilde girilebilir. Prens adaları bir harikadır. Mesafe den dolayı ücret farklıdır. Ayrıca bireysel katılımlı olarak hafta sonları Adalar yüzme turu yapmaktayız. Kesin kalkış hava durumuna göre ayarlanmaktadır. Hazır yüzme programlarımız vardır satın alabiliyorsunuz.

 

Teknede Yüzme Turu Ücretleri

Yüzme turu ücreti satın alacağınız programa göre değişir. Boğaz yüzme turu programı bireysel katılım olarak kişi başı 75 TL, Adalar yüzme turu kişi başı 100 TL. Özel yüzme turu fiyatları kişi sayısı tekne ve menü seçeneğine göre değişir. 20 kişi hafta sonu boğaz yüzme turu istediğinizde yat fiyatları 2000 TL den 5000 TL ye kadar, Tekne fiyatları 1500 TL den 4000 TL ye kadar değişiklik gösterir. Teknede bu tür organizasyonlar için çeşitli tekne şirketleri ile görüşüp farklı fiyatlar duymanız olasıdır. Her şirketin sahip olduğu tekneler aynı kaliteye ve hizmete sahip değildir, ayrıca teknenin demir atmasını değil farklı koylara da gitmesini arzu ederseniz fiyatta dalgalanmalar değişiklik mutlaka olacaktır. Mutlaka önceden belirtmeniz gereklidir.

 

Sevgili Konuklarımız


Teknede yüzme turu programlarımız genel olarak hafta sonları uygulanmaktadır.
(Hava şartlarına göre değişebilir)
Bireysel olarak iştirak edebilirsiniz. Veya,
 

SİZE ÖZEL YÜZME TURU İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ

 

Teknede Yüzme Turu programları

TEKNEDE YÜZME TURU - 100 TL Birim fiyat

Bireysel katılımlı
Tekne kalkış – Bitiş: 09.30-16.00
Saat 09:30 Unkapanı
Saat 10:00 Üsküdar
Çocuklar (00-02 yaş) ücretsiz
(03 – 07 yaş) %50 indirimli
(Fiyatlara KDV dahil değildir)

PROGRAM

Yüzme yeri
Büyük liman veya Sivri Ada
Hava şartlarına göre değişir
Kahvaltı servisi
Yüzme programı
Öğlen yemek
Müzik DJ

MENÜ

KAHVALTI
Ekmek çeşitleri (Poğaça – Simit – Çavdar)
Peynir çeşitleri (Kaşar – Beyaz) Yumurta
Tere yağ – Bal – Reçel – Zeytin – Dana jambon
Söğüş (Salatalık – Domates – Yeşil biber)
İçecekler (Sınırsız çay)
ÖĞLEN YEMEK
Mevsim salatası (Karışık yeşil salata)
Ana yemek (Köfte veya Tavuk bonfile)
Pilav – Meyve
Alkolsüz içecekler
Alkollü içecekler ekstra sayılır

  

WHATSAPP