info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Balık Avlama
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Şirket Yemeği

Teknede şirket yemeği organizasyonu

 

Teknede şirket yemeği, en çok tercih edilen yemek organizasyonlarından bir tanesi olup oldukça başarılı geçmektedir. Genel olarak şirket yemekleri, yüksek plaza insanlarının katıldığı yoğun ve yorucu geçen yemeklerdir. Daha çok iş ve anlaşmaların tamamlanması üzerine yemek organize edilmektedir. Daha çok iş konuşulduğu için şık ve sessiz mekanlar bu tür iş yemekleri için uygun görülmektedir. Teknede iş yemekleri ise her zaman daha ayrıcalıklı ve şık görünmektedir. Çünkü teknede sizin iş yemeğinizi bölebilecek dış faktörlerden uzak, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak bir atmosfer elde edilmiş olur. Sadece sizin değerli konuklarınız ve siz teknede olacağınız için iş yemeklerinin görüşülmesi ve üzerinde düşünülmesi için oldukça ideal yerlerdir. Belki her iş yemeği için tekne organizasyonu yapılması fazla masraflı olabilir fakat mutlaka yıllık yapılan değerlendirme ve karar verme toplantılarında önemi yüksek sayılan iş yemeklerinde bu tür bir organizasyon içinde olmanız daha akıllıca bir seçim olacaktır.

 

Teknede Şirket Yemeği Menüsü

Öncelikle belirtmek gerekirse, şirket yemekleri daha ciddi ve ağır konuların görüşüldüğü tartışıldığı yemekler olduğu için genelde alkol pek tercih edilmez. Alkol bu tür yemeklerde şık görünmeyecektir. Menüde ise sizin de değerlendirmeleriniz ve değişiklik yapmak istediğiniz faktörler göz önüne alınarak yeni bir menü rahatlıkla oluşturulabilir. Teknede sadece siz konuklarınız ve gerekli ve sınırlı sayıda personel bulunacaktır. İş yemeği için gerekli ortamı oluşturacak bir sakinlik olacaktır. Teknede şirket yemeği, kalabalıktan uzak ve sakin dingin geçeceği için alınan kararlar daha mantıklı düşünülebildiği için daha isabetli olacaktır.

 

Teknede Şirket Yemeği Fiyatları

Teknede şirket yemeği fiyatları teknenin lüksüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Tek katlı bir tekne kiralamak isterseniz fiyatlar biraz daha uygun olabilmektedir. Eğer iki katlı lüks yatlardan tercih etmek isterseniz fiyatlar doğal olarak biraz daha yüksek olmaktadır. Şirketinizin mali durumuna ve misafirlerinizi ne kadar etkilemek istediğinize göre seçtiğiniz tekne değişebilmektedir. Genelde büyük şirketler lüks yatları şirket yemeği düzenlemek için seçmektedirler. Her zaman yapılan bir organizasyon olmadığı için tercih edilmektedir.

 

Şirket yemekleri;

İstanbul’da şirketlere özel lansman yemekleri, Bayii toplantısı ve motivasyon gezileri için tekne turu hizmetleri sunuyoruz.
Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, aperatif menü veya sadece tekne kiralama seçenekleri vardır.
Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır.
Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş, Özel masalar tasarlanmış, 25 – 50 – 100 – 200 – 350 – 500 kişi kapasiteli teknelerimiz hizmetinizdedir.
İsteğe göre branda yazı, Logo, Masaya bayrak, Köprüye lazer yazı ve Sine vizyon kurulumu vardır.
Fiyatlarımız Kişi sayısı, menü ve teknelere göre endekslenir.
Sağlık ve mutluluk dolu yarınlar dileklerimizle.

 

PRESTJLİ BİR ŞİRKET ORGANİZASYONU İÇİN TEKLİF İSTEYİNİZ

 

WHATSAPP