info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Balık Avlama
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Nişan

Teknede nişan organizasyonu

 

İnsanların yaşamları boyunca onların yaşamını diğer insanlardan ayıran özel günler geceler var ki bunlar arasında evliliğe gidilen yolda ilk adım olan nişan başka bir yer taşıyor şüphe götürmeksizin. Sonsuza kadar evli mutlu çocuklu yaşamanın en önemli adımlarından bir tanesi nişan ki eş ile dost ile insan bugünü unutulmaz bir biçimde yaşamak istiyor doğal olarak. Kişiler nişan yapar iken farklı organizasyonlar olabiliyor ki bunlar arasında son yılların en gözde trendleri başında teknede nişanolgusu geliyor.

 

Teknede Nişan Organizasyonu

Teknede nişan deniz kenarında teknede yapılan bir nişan töreni organizasyonu olup, bu organizasyonun yapılması için öncelikle bir teknenin ve bir de bu teknenin içinde bulunduğu bir denizin olması gerekiyor ki doğal olarak tamamı kara olan yerlerde böylesi bir organizasyonun yapılması mümkün değil. İstanbul, İzmir, Mersin, Trabzon gibi denize kıyısı olan tüm kentlerde böyle bir tören yapılabilir ama bu kentlerde yaşamayanlar bile nişanları çok özel olsun isterler ise denize kıyısı olan şirin bir tatil beldesine mevsim fark etmeksizin giderek unutulmaz bir organizasyon yapabilir.

 

Teknede Nişan Nasıl Yapılır?

Teknede nişan yapmayı düşününler, hayal edenler doğal olarak böyle bir organizasyon nasıl yapılır bilmek istiyorlar. Bunun için öncelikli olarak bu işi yapan firmalar ve/veya tekneler ile görüşmek kimler hangi koşullarda böylesi bir organizasyon yapıyor öğrenmek gerekiyor. Bunun akabinde ise nişanın yapılacağı tekneye giderek tekne sahibi ve/veya organizasyonu yapan kişi ile görüşerek nişanın ne zaman yapılacağı nasıl olacağı, içecekler, teknenin konuşlanacağı alan gibi temel bilgileri ve teknenin kullanılacağı zaman dilimini, ödemeyi konuşmak gerekiyor.

 

Teknede Nişan Yaparken Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknede nişan yapmadan önce mutlaka hizmetin alınacağı merkez hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve kafalarda hiçbir soru işaretinin kalmaması gerekiyor. Müzik, ikram, misafirlerin ulaşımı gibi tüm detayların önceden halledilmesi gerekiyor. Ayrıca nişan teknede tamamen denize açılarak da yapılabilir ki bu da bir alternatif olarak değerlendirilmeli ve evliliğe adım atacak kişilerin tüm beklentilerine yanıt verecek yeterlilikte bir etkinlik olabilmeli.

 

Sevgili konuklarımız ;

Genç çiftlerin Dünya evine adım atmalarındaki heyecanın devamını hissetmeleri için Teknede Nişan töreni hizmeti sunuyoruz.
Özel bir gecede seçkin konuklarınıza unutamayacakları bir anı bizlerle sunabilirsiniz.
Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır.
Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş, Özel masalar tasarlanmış, Nişan yemeği düzeni sağlanmış,
25 – 50 – 100 – 200 – 350 – 500 kişi kapasiteli şık tekne ve yatlarımız; Nişan kutlamalarınız için hizmetinizdedir.
Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, aperatif menü veya sadece tekne kiralama seçenekleri sunuyoruz.
Özel isteklerinizi ve farklı tasarım düşüncelerinizi birlikte paylaşabiliriz.
Fiyatlarımız Kişi sayısı, menü ve teknelere göre endekslenir.
Dünya evi adaylarına mutluluk dileklerimizle…

WHATSAPP