info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Vip Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Yatta Bekarlığa Veda Partisi Yatta Evlilik Yıldönümü Kutlaması Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Davet

uploads/Teknede davet veren konuklarımız
uploads/Tekne davetinde eğlenen misafirler
uploads/Teknede özel davette şirket personeli

Teknede davet organizasyonu

Tekne davetleri

Yaşam insana sunulmuş son derece güzel ve özel bir armağan. O yüzden hiçbir biçimde şikayet etmeden mızmızlanmadan hayatın her anını keyifle yaşamaya çalışmak gerekiyor.  Bunun için sonunun ne zaman biteceği belli olmayan bu masalda olabildiğince sevdikleriyle, çocuklarla aile ile çokça vakit geçirmek gerekiyor.  Bazen de tüm sevdiklerimizi nedenli ya da nedensiz olarak davet vermek gerekiyor.  Nasıl bir organizasyon olacağı kişilerin kendisine kalmış olmakla beraber son yılların en gözde trendleri arasında teknede daveteri geliyor.

Şan Müzik Tur olarak Boğaz içinde yerli ve yabancı misafirlere e güzel şekilde teknede davet etkinlikleri hizmeti sunuyoruz. Şık tekne ve yatlarımızda istediğiniz etkinliği planlamanız doğrultusunda kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz. Güzel bir akşam yaşadıktan sonra tekne davetleri vazgeçilmez tutkunuz haline gelecektir.

 

Vip davet organizasyon

Vip davet organizasyonları özel hazırlanmış davet teknelerimizde yapılır. Sıradışı davet organizasyonu konusunda uzman ekiplerimiz istekleriniz doğrultusunda çalışma yaparak sizlerin ve misafirlerinizin mutlu anlar yşamasını sağlar. Vip davet organizasyonu özenle hazırlanmış masa ve sandalyeler giydirilmiş Restaurant teknelerimizde yapılmaktadır. Vip organizasyonlar hata kabül etmez. Servis ve menü sunumlarına daha özen gösterilir. 

 

Boğazda davet

Boğazda davet etkinlikleri iki kıta arasında özel hazırlanmış davet teknelerimiz ve yatlarımızda yapılmaktadır. Rüya gibi bir manzara içinde birbirinden renkli aktiviteleri özenerek gerçekleştiriyoruz. Boğazda davet vermenin onurunu en güzel akşamlar ve zamanlar yaşayarak görebilirsiniz. Muhteşem manzaraları görsellerinize eklemek ayrıca size keyif verecektir. Boğaz davetleri hafta sonları özellikle yoğun olmaktadır. Şehrin yorgunluğunu ve sitresini atarak misafirlerinizi dinlendirmeninde bir yoludur tekne davetleri.

 

Neden Teknede Davet Yapmalı?

Teknede davet son yıllarda olabildiğine popüler olan bir durum olarak ifade edildi ki bunun da kendi içinde farklı nedenleri bulunuyor. Bunların en başında evet son yıllarda bu bir trend ve insanlar moda olan akımlardan hangi alanda olursa olsun etkileniyor ve insan olmanın da getirdiği durumlar nedeniyle böylesi bir davet vermek istiyorlar. Üstelik teknede yapılan davetlerin havası başka oluyor. İster gündüz, ister gece, ister akşamüstü yapılsın, yer gök mavi olması insanlara iyi geliyor. Dinginleştiriyor ve yaşanan gerginlik, zorlu süreçlerden insanı bir parça olsa da uzaklaştırıyor. Denizin böyle olumlu bir etkisi olduğunu göz ardı etmemek gerekiyor.

 

Teknede Davet Yapmanın İncelikleri

Teknede davet yapmadan önce çok iyi bir fizibilite yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Son derece düşünülüp kararlar verilmelidir. Öncelikle nasıl bir teknede böylesi bir organizasyonun yapılacağına karar verilmeli ve ona uygun bir tekne ayarlanmalıdır. İçecek seçimleri, yiyecekler, fonda çalacak müzik gibi her şey önceden planlanmalı ayrıca davete çağrılacak kişilerin beklentileri, kimler olduğu da göz önüne alınarak herkesi memnun edecek tarzdan bir organizasyon yapılmasına özen gösterilmelidir.

 

Teknede Kına Yaparken Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknede davet yapma konusunda kişi eğer zaman bulamadığı için ya da kendini yetkin hissetmediği için yapamıyor ise bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından destek alması en akılcı olan yöntem olacaktır. Bunun yanında işin ekonomik boyutu asla göz ardı edilmemeli ve birkaç yerden fiyat alınarak en uygun fiyatı veren teknenin seçilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

 

TEKNEDE DAVET HİZMETLERİ

Teknede davet

Teknede davet pastası

Teknede davet şirketleri

Teknede davet yemeği

Teknede davet süslemesi

En iyi teknede davet yapan firmalar

Yatta davet eğlencesi

Teknede davet masa giydirme

Davet için uygun tekneler

Boğazda davet yemeği

Teknede davet masası

Davet için ekonomik tekneler

İstanbul'da teknede davet

Teknede davet için eksta hizmetler

Davet için kiralık tekne

Lüks yatta davet eğlencesi

Teknede davet için müzik

Teknede vip davet

Davet için kiralık yat

Vip yatta davet

Teknede davet hazırlığı

Davetler için ekonomik kiralık tekne

Tekne davetleri

Teknede davet için catering

Teknede davet  için güvenlik

Davet teknede

Davet yatta

Yatta davet

Teknede özel davet

Davet için kiralık tekneler

Teknede davet rezervasyonu

Teknede davet eğlenceleri

Davet için kiralık yat

Teknede davet için fotoğrafçı

Teknede davet partisi

Vip davet organizasyonu

Teknede davet için oryantal

Teknede davet için video çekimi

Teknede davet yemekleri

Davet için tekne kiralama fiyatları

Teknede davet için havai fişek

Boğazda davet yemekleri

Davet için yat kiralama fiyatları

Teknede davet için DJ

Teknede davet organizasyonu

Davet için tekne kampanya fiyatları

Teknede davet için trio

Teknede davet fırsatları

Teknede davet kampanyaları

Boğazda davet fırsatları

Yatta davet fırsatları

Yatta davet kampanyaları

Boğazda davet kampanyaları

Vip davet teknesi

 

Teknede davette eğlenen misafirler
Teknede Davet

Teknede davet organizasyonları İstanbul ve çevresinde şik davet teknelerimizde yapılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda yemek veya kokteyl menü hizmetide veriyoruz. Daha şık bir davet yaşamanız için ekstra hizmet alternatiflerimiz vardır. Kalkış iskelesi olarak Anadolu ve Avrupa yakasından birer yer belirleyebilirsiniz. Davetli konuklarınız tur esnasında boğaz manzaralı fotoğraflar ve videolar çekerek sosyal medyada yayınladıklarında insanlar hayranlık içinde izleyeceklerdir. 2019 model ve beyaz tüllerle süslenmiş davet teknemizde güler yüzlü personelimiz ile siz ve misafirleriniz boğaz turu yaparak mutlu bir davet yaşamış olacaksınız.

Vip davet konuklarımız
Vip Davet Organizasyon

Vip davet organizasyonu özel davet tekneleri ve şık yatlarda yapılır. Tekne ve yatların alt ve üst salonları çiçek ve aksesüarlar ile en güzel görünecek şekilde süsleme yapılır. Deneyımlı personel ve uzman ekip çalışması ile davetlilerin mutlu vakit geçirmeleri sağlanır. Özel olarak hazırlanmış menü sunumu yapılır. Davet boyunca bütün çalışmalar özenle yapılır. Vip davet organizasyonu sizler ve misafirlerinizin mutlu anlar yaşamasını sağlar.

WHATSAPP