Kiralık Yat

Güzel bir yaz geçirme düşünceniz varsa, ya da unutulmayacak bir evlenme teklifi etmek istiyor, doğum günü, yıldönümü gibi özel bir günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek istiyor iseniz bu noktada kiralık yat fikri sizler için oldukça uygun ve doğru bir tercih olacaktır. Bu noktada birçok limanda yer alan yatlardan dilediğinizi, bütçenize ve organizasyonunuza uygun olan yatı kiralayarak güzel bir gün ya da güzel bir yaz geçirebilirsiniz.

Kiralık Yat Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kiralık yat seçiminde en önemli konulardan birisi önceden rezervasyon işleminin yapılmasıdır. Özellikle yaz aylarında, tam tatil mevsiminde uygun bir yat bulmak mümkün olmayabilir. Bu sebeple gideceğiniz tarih aralığında rezervasyon işlemlerini yaptırmanız büyük bir kolaylığı size sağlar. Bunun yanı sıra yat boyunu seçerken kişi sayısına uygun seçim yapmalı, aynı zamanda bütçenizi buna uygun olarak ayarlamalısınız.

Kiralık Yat Çeşitleri Nelerdir?

Yat denildiğinde akla genel olarak tek tip yatlar gelse de bu noktada birçok farlı model bulunmaktadır. Yat seçiminde eğer tecrübeniz yok ise öncesinde küçük bir araştırma yaparak tercihte bulunmanız doğru bir adım olacaktır. Kiralık yat çeşitlerine baktığımızda en çok tercih edilen modellerden birisi kiralık motoryatlar olmaktadır. Buna takiben gulet, fiber tekne ve yelkenli yatlar bulunmaktadır. Kısa bir araştırma yaparak özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun olan hangisi ise bu noktada uygun yatınızı seçebilirsiniz.

Kiralık Yat İçeriğine Dahil Olan Hizmetler

kiralık yat içeriğine dahil olan hizmetlere baktığımızda bu seçilen yat turana bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak bu noktada işinde uzman ve tecrübeli kaptanlar ve hostesler seçilmektedir. Bunun yanında eğer isteniyorsa güverte personeli de yatta hizmete hazır bulunmaktadır.

Güzel bir yaz geçirme düşünceniz var ise, maviliklerde tüm yılın stresini atarak denize açılıp denizin temiz havasını ve hafif rüzgarını tadarak tüm sorunları geride bırakma gibi planlarınız var ise bu noktada dilediğiniz şekilde yatınızı kiralayarak keyfinize bakabilirsiniz. Bu noktada her bütçeye uygun olarak birçok farklı yat bulunmaktadır. Güzel bir yaz için bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz.

Yat kiralama bilgileri

* 2 saatlik kiralamalar genel olarak gündüz uygulanır
* Akşam turları saat 19 veya 20 den sonra 4 saat olarak uygulanır
* Harici iskele kullanılması durumunda fiyat farkları uygulanır
* 4 saatlik gezilerde Beykoz koyunda yemek molası verilir
* Yüzme turları 10 – 18 saatleri arasında yapılır
* Sadece tekne kiralamalarda Konuklar istediklerini getirebilirler
* Lüks yatlarda dışarıdan Catering hizmeti alınmaz
* Uzatma saatleri ekstra ücrete tabiidir
* Rezervasyon durumunda % 50 ön ödeme talep edilir
* Yatlarda sigorta güvencesi vardır

Kiralık yat hizmeti verilen semtler

Avrupa Yakası

İstanbul, Avrupa yakası şeridi, Sarıyer, Rumeli kavağı, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Emirgan, Rumelihisarı, Aşiyan, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beşiktaş, Kabataş, Karaköy, Eminönü, Sirkeci, Unkapanı, Haliç, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Çekmece, Avcılar, Ambarlı, Silivri, Kumburgaz

Anadolu Yakası

Beykoz, Paşabahçe, Çubuklu, Kanlıca, Anadoluhisarı, Kandilli, Çengelköy, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Üsküdar, Harem, Haydarpaşa, Kadiköy, Riva, Şile, Fenerbahçe, Kalamış, Moda, Göztepe, Bostancı, Maltepe, İdealtepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Yalova, Çınarcık, İzmit, Hereke