info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Istanbul Dinner Boat Tour Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Yatta Nikah Fırsatları

Yatta nikah fırsatları kampanya şeklinde verilmektedir. İki türü vardır.

FIRSAT 1
300-350 kişilik arasında yemekli olduğunda; 4 saatte gezi yapılmakta, tekne isteğinize göre süslenmekte, dj performansı eklenmekte, volkan gösterisi yapılmakta ve kamera çekimleri sizlere hediye olarak verilmektedir.

FIRSAT 2
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve cuma günleri yapılacak olan yemekli turlarda garantisini %50 indirimler uygulanarak ve düğün veya nişan olduğunda kamera çekimi ve düğün veya nişan pastası sizlere hediye edilmektedir.

FIRSAT 3
OCAK 2 ve ŞUBAT 27 arası yapılan bütün yaz rezervasyonları ile yemekli turlarda %50 indirim yapılmaktadır. Erken rezervasyonlar için fiyat listesinde pazartesi günü, salı günü, çarşamba günü, perşembe günü akşam saatleri arasında 4.000 TL (Gündüz 1.500 TL), Cuma, cumartesi, pazar akşam saatleri arası 5.000 TL (gündüz 4.000 TL). Yemekli turlar için bizi arayıp veya whatsapp hattından bilgi detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yatla ilgili fırsat fiyatları
Denizde düğün yapma veya parti verme fikri size de uygun geliyorsa ve böyle bir organizasyonda sadece ödenecek ücreti değil alınacak hizmeti ve hizmet kalitesini de göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Yatta nikah fırsatları fiyatı gayet önemli bir detaydır tabii ama her şeyin hayal ettiğiniz gibi olması da bizler için önem olmuştur ve olmaktadır. Mükemmel bir organizasyonun belli bir bedeli olur, bu yüzden, ortalamanın altındaki fiyat tekliflerine ihtiyatla yaklaşmanızı tavsiye etmekteyiz.

Düğün fırsatları ile ilgili
Düğünlerin sadece kapalı, yüksek tavanlı şık salonlarda yapıldığı zamanlar artık çok eskilerde kalmıştır. Yatta nikah fırsatları insanlar düğün için ve başka planlar için yenilikler, farklı tercihler istemektedirler. İnsanlar teknede düğün, nişan, kına gecesi yapıyor, sünnet düğünleri, kokteyl, parti organize ediyorlar. Açık havanın, bulutların, köpük dalgaların eşliğinde renkli ve keyifli geçirmekteyiz. Evlenecek çiftler, oğullarına sünnet düğünü yapacak olan anne, baba, kız arkadaşına evlenme teklif etmek isteyen erkekler, sevdiklerine sürpriz bir doğum günü partisi yapmak istemektedir. Bekarlığa veda partisi yapanlar ise planlarına uygun tekne organizasyonları arasından birini seçip partnerleriyle veya davetlileriyle güzel saatler geçiriyorlar.

WHATSAPP