info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Istanbul Dinner Boat Tour Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Teknede Ocak Başı

Teknede Ocakbaşı Restaurant

Ocakbaşı kültürü çok eski tarihlere dayanır. İstanbul'da ilk defa böyle bir hizmeti sunuyoruz. Konuklarımızın mutlu olmaları bizim için çok önem taşır.

İnsanlar kendi yiyeceğini ocak başında kendi elleri ile pişirir ve afiyetle yerler. Kebap ve etler kıvamında isteğe göre pişirme yapılabiliyor.

Bizler Denizde teknede ocak başı keyfini yaşamak isteyen misafirlerimize bu hizmeti sunuyoruz. Haftanın belilrli günlerinde yapılan organizasyonlarımız vardır. Rezervasyon durumuna göre tekne hareket etmektedir. İstanbul boğazında hava durumuna göre hareket edilmektedir. Kötü hava durumunda ikeleye bağlı olarak hizmet verilebiliyor.

Teknede ocakbaşı menülerimiz vardır. Soslu veya sossuz olarak tercih yapabilirsiniz. Etlerin daha yumuşak ve leziz olması açısından terbiye edilmesi gerekmektedir. İstayen istediği şekilde tercih yapabilir. Genel olarak Adana kebap, Urfa kebap, Beyti, Kuzu şiş, Pirzola, Tavuk şiş ve çöpşiş gibi çeşitler sunulmaktadır. Soğuk meze olarak ocakbaşı mezelerimiz vardır. Deneyımli ustalar tarafından özel olarak hazırlanan menülerimizi bir defa tatmanızı tavsiye ederiz.

Sizler ocakbaşı keyfini yaşarken, Fasıl gurubu şarkılarla akşamınıza renk katar. Boğaz turu ve ikramlarımız 4 saat olarak uygulnmaktadır. 

Teknede ocakbaşı organizasyonlarımız konusunda bilgi isteyiniz.

WHATSAPP