info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Boğaz Turları
Yemekli Boğaz Turu Günlük Boğaz turları
Ekstra Turlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Balık Avlama
Tekne Organizasyonları
Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Tekne Turu

Tekne turu organizasyonları

Ülkemizin sayısız güzelliklerini keşfedilmek adına tekne turu seçeneği müşteriler için son derece caziptir. Tekneyle koylara, adalara veya saklı kalmış köşelere gitmek isteyen birçok kişi turlara katılmaktadır. Bununla alakalı deniz turizmimiz içerisinde ciddi bir piyasa oluşmuştur.

Tekne turu ile nereleri keşfedebilirim?

Ülkemizin Ege ve Akdeniz kıyıları tekne turu kapsamında oldukça rağbet görmektedir. Özellikle son yıllarda teknolojik gelişmelerin sektörü olumlu yönde etkilemesiyle turlara ilgi artmıştır. Bu nedenle kimi zaman tur sahipleri ilgiye yetişememektedir. Hem yerli hem yabancı turistlerin talebi turların artmasına da vesile olmaktadır. Ege’de Bodrum, Marmaris, Çeşme gibi turistik yerlerin daha iyi keşfedilmesi adına her gün yüzlerce tekne marinalardan açılmaktadır. Akdeniz’de ise Alanya, Kemer, Kaş gibi merkezler turların merkezi haline gelmiştir. Bu bölgelerdeki koylar demir atmış teknelerle doludur. Bu teknelerde gruplar ya da çiftler halinde müşteriler tatilin tadını çıkarmaktadır.

Tekne turu hizmetleri nelerdir?

Burada önemli olan konaklamalı mı yoksa konaklamasız günübirlik mi kalacağınızla alakalıdır. Bunu önceden tekne turu sahiplerine iletmeniz ilerde mağduriyet yaşamamanız adına şarttır. Konaklamasız tur alacaksınız gündüze özel yemekler hazırlanmaktadır. Ancak gidilecek yerde konaklayacaksınız buna göre akşam için hazırlıklar yapılmaktadır. Bu hazırlıklar, teknenin gece ortamına göre tasarlanması ve akşam yemekleri hazırlanması şeklindedir. Şu durum unutulmamalıdır ki konaklamalı ve konaklamasız turların farklı fiyatlandırmaları vardır. Satın alma işlemlerinizi buna göre yapmanız lazımdır.

Ödemelerimi kredi kartıyla yapabilir miyim?

Turlar genelde paket halinde satılmaktadır. Yani yapmak istediklerinizi tekne turu hizmetini almadan önce tur sahiplerine bildirmelisiniz. Ödemelerinizi nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Bu aşamada tur satıcıları müşterilerine gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca tekneyi kullanırken dikkatli olmanız ve tekneye zarar vermemeniz önemlidir. Çünkü maddi zararların oluşması durumunda bunları karşılamanız gerekir.

Genelde tekneyi kullanmak için bir kaptan size eşlik etmektedir. Ancak gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ve ekstra ücretlerinin ödenmesinin ardından kaptansız bir şekilde tekneyi kiralayabilmektesiniz. Sonrasında Ege ve Akdeniz kıyılarını yaz boyunca özgürce sevdiklerinizle beraber baştan aşağıya keşfetme olanağını bulabilirsiniz. Avantajlı fırsatlardan haberdar olmak için tur satıcılarına ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP