info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Istanbul Dinner Boat Tour Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Tekne Kiralama Kampanya Fiyatları

Tekne Kiralama Kampanya Fiyatları

Denizlerde özgürce dolaşması ve şıklığıyla göz kamaştıran araçlardan olan tekne, ülkemizde ve dünyada binlerce insan tarafından talep edilmektedir. Bu teknelerle ülkemizin kıyılarını Artvin’den Mersin’e kadar dolaşan insanların olduğu bilinmektedir. Hatta dünya turu yapanlar bile vardır. Ancak bunları yapabilmek için ya bir tekne satın almalısınız ya da tekne kiralama kampanya fiyatlarına bakarak tekne kiralamalısınız.

Tekne kiralama kampanya fiyatları aralığı nasıldır?

Öncelikle kiralayacağınız teknenin özellikleri ve kiralayacağınız zaman aralığı ücretin belirlenmesindeki en önemli iki etkendir. Teknenin kişi kapasitesi, boyu, içerisinde sunulan hizmetler ve gidip geleceği güzergâh tekne kiralama kampanya fiyatları seçeneğinin belirlenmesinde önemlidir. Bu bağlamda İstanbul’daki teknelerin saatlik kiralama bedelleri 500 ile 900 TL arasında değişebilmektedir. Ayrıca birkaç saatlik kullanımlarınızda ya da gece boyu kullanımlarınızda bu ücret katlanmaktadır. Buna göre seçiminizi yapmalısınız.

Tekne kiralama kampanya fiyatlarına göre tekne özellikleri nelerdir?

Kiralık tekneler içerisinde bir sürü özellik bulunmaktadır. Yüzme havuzu, bedava internet, sıcak su, televizyon, jeneratör, klima ve müzik sistemleri teknelerde mevcuttur. Ayrıca alkol kullanmak isteyen müşteriler için bu yönelik imkânlar da vardır. Bunların ücretlendirmeleri farklı bir şekilde hesaplanmakta ve tekne kiralama kampanya fiyatlarına ayrı olarak yansıtılmaktadır.

Tekne kiralama kampanya fiyatları ile ne gibi organizasyonlar yapılabilir?

Kiralamış olduğunuz tekne turları içerisinde birçok organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Düğün, nişan, kına, mezuniyet, gece eğlencesi veya romantik bir akşam yemeği bunlardan bazılarıdır. Müşterilerin isteklerine ve misafirlerin sayısına göre tekne içerisinde aşçı, garson, kaptan ve temizlik görevlisi de bulundurulabilmektedir. Tüm bunlar tur firmalarıyla yapacağınız fiyat pazarlıkları içerisinde mutlaka belirtilmelidir.

İnternet üzerinden tekne kiralama kampanya fiyatları üzerinden satış yapan birçok tur şirketi bulunmaktadır. Bu firmaları iyi şekilde araştırmalısınız. İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla, Mersin ve hatta Karadeniz’de dahi tekne kiralayabilirsiniz. Bu tekneler içerisinde organizasyonlar düzenleyebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ödemelerinizi nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Nakit ve peşin ödemelerinizde belli oranda indirimler ve promosyonlar kazanabileceğinizi unutmamalısınız. Tekne seyahatinin zevkini sürün ve bol bol fotoğraf çekmeyi ihmal etmeyin.

WHATSAPP