info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları Ayder Davos Restaurant
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Deniz Taksi

İstanbul'da deniz taksi hizmeti

Eğer kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız, maalesef ki ulaşım sizin için oldukça güç olmaktadır. Herkesin sabah erkenden kalktığı ve işe gitmek zorunda olduğu bir şehirde herkes ya toplu taşıma araçlarını kullanmakta ya da kendi araçlarıyla işe ulaşımını sağlamak durumundadır. Şehirlerdeki ulaşım problemi oldukça can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu gibi durumlarda eğer denize kıyısı olan bir şehirde yaşıyorsanız oldukça şanslısınız. Antalya, İzmir, İstanbul, Çanakkale gibi büyük kalabalık ve denize kenarı olan bir şehirde yaşıyorsanız her zaman kara yolunu kullanmak zorunda değilsiniz. Harika ve oldukça zevk alarak yapabileceğiniz bir seçenek daha bulunmaktadır. Deniz yoluyla iş yerinize ulaşımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Deniz taksi, bu durumlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kara yolundan gideceğiniz bir buçuk saat yerine deniz taksi aracılığıyla çok daha kısa bir sürede gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Bu seçenek hem zamanı kısıtlı kişiler için hem de daha zevkli yolculuk yapmak isteyenler için oldukça makul ve güzel bir seçenektir.

Deniz Taksi Ücretleri Ne Kadar Olmaktadır?

Deniz taksi ücretleri, gidilecek konuma göre değişiklik göstermektedir. Fakat toplu taşıma araçlarını kullanmak da günümüzde pek uygun fiyatlı sayılmamaktadır. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve iş yerinize yakın değilse eviniz birkaç tane otobüs ve minibüs değiştirmeniz gerekebilmektedir. Bu fiyat aslında deniz taksi fiyatına denk gelmektedir. Bulunduğunuz konuma göre uygun bir deniz taksisi çağırarak işinize zamanında gidebilir, hem de deniz havasını koklayarak yolculuk yaptığınız için gününüz çok daha pozitif ve verimli geçecektir. Denizin harika havası ve kokusu size çok iyi gelecektir.

Tecrübeli Personel Konforlu Yolculuk

Deniz taksi ile tecrübeli personeller çalıştığı için güvenliğiniz ile ilgili hiçbir şüpheniz olmasın. İşinde en usta personeller ile çalışılır. Sizin rahat etmeniz için oldukça konforlu bir yolculuk deneyimi sunulmaya çalışılır. Çok daha uygun fiyata yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca sizin güvenliğiniz sigortalanmıştır, bu nedenle hiçbir korku ve endişe olmadan rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Eğer fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bize istediğiniz zaman diliminde ulaşabilirsiniz.

Deniz Taksi Hizmeti Verilen Semtler

İstanbul ve yakın çevresinde hızlı transferlerinizi deniz taksi ile yapabilirsiniz. Trafiğe takılmadan zaman kaybetmeden hızlı ulaşım sağlayabiliriz.

AVRUPA YAKASI: Ataköy, Bakırköy, Florya, Eminönü, Haliç, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Bebek, Yeniköy, Sarıyer, Rumeli kavağı, Kilyos.

ANADOLU YAKASI: Adalar, Pendik, Kartal, Bostancı, Fenerbahçe, Kadıköy, Üsküdar, Harem, Haydarpaşa, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Beykoz, wAnadolu kavağı, Riva, Şile.

 

WHATSAPP