info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri Kiralık Mavi Tur Tekneleri Mavi Tur Yat Kiralama Satılık Tekneler Yatlar
Fiyatlar
Yat Kiralama Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları Boğaz Turu Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Boğaz Tekne Turu Yatta Evlenme Teklifi Yemekli Boğaz Turu Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün Organizasyon Görselleri
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama Teknede Cumhuriyet Bayramı Kutlaması İstanbul Yılbaşı Mekanları Ayder Davos Restaurant
Hizmetler
Yat Menüleri Tekne Menüleri Standart Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler
Görseller İletişim

Boğaz Turu

İstanbul Boğaz Turu

Boğaz Turu

Boğaz turu, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'da hayatını sürdüren ya da buraya turist olarak gelen herkesin mutlaka yapması gereken bir aktivitedir. Boğaz turuna katılarak eşsiz İstanbul’u denizden gezebilir ve şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Gündüz veya gece kısa yada uzun boğaz turu için kiralık teknelerimiz vardır.

İstanbul boğaz turu hizmeti 5-10-30-50-100-200-300-500 Kişi kapasiteli tekneler ile yemekli veya yemeksiz olarak verilir. Boğaz turu kapsamında Düğün, davet, mezuniyet kutlaması, İftar yemeği, Yılbaşı balosu gibi bir çok organizasyon yapiyoruz. Tekne kiralama amacına göre eksiksiz hizmet sunuyoruz. Hayalinizdeki etkinliği hatıralarınızdan silinmeyecek şekilde düşünün. Boğaz gezisi esnasında insanlara rahat ve huzurlu bir ortam sağlıyoruz. İsteyen misafirlerimiz taknelerin kapalı salonlarında oturabiliyor, isteyenlerde açık alanda keyifli bir akşam yaşayabiliyorlar.

Boğaz turu nereleri kapsamaktadır?

Boğaz turu kalkış noktaları genel olarak Anadolu yakasında Üsküdar, Avrupa yakasında Kabataş ve Eminönü  olarak bilinir. Özel organizasyonlarda diğer iskelelerdende kalkış sağlanabilir. Teknelere iskele fark ücreti ödenerek istediğiniz yerden biniş ve iniş olabiliyor.

Tura Eminönü, Kabataş, Karaköy gibi noktalardan dâhil olmaktasınız. Ardından tekne Boğaz’ı baştan sona dolaşmaktadır. Sarayburnu, Sarıyer, Kız Kulesi, Üsküdar, Beylerbeyi gibi hem kültürel hem de tarihi dokusu yoğun olan yerleri tekneden görebilmektesiniz. Böylece İstanbul’un harika şeylere sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Boğaz turu esnasında teknede ne gibi hizmetler verilmektedir?

Firmalar bu konuyla ilgili olarak tamamen müşterilerinin konforunu amaçlamaktadır. Boğaz turunda tekne organizasyonu yapmaya karar verdiğinizde rezervasyon sırasında nelerin olabileceği hangi hizmetlerin sunulacağını netleştirmek durumundasınız. Alacağınız bir çok ekstra hizmet olabilir. Sözleşmede yazan içerikler doğrultusunda bizler gerekeni yapiyoruz. Bunun için teknenin içi dizayn edilmekte ve misafirlerin bu güzel anlarına eşlik edilmektedir. Ayrıca yeme-içme anlamında misafirlere en lüks imkânlar sunulmaktadır. Gece organizasyonları çerçevesinde gelen müşteriler için parti ortamı yaratılmaktadır. Bu sayede müşteriler denizin ortasında sanki kapalı bir mekândaymış gibi eğlenebilmektedir. Teknede boğaz turu hizmetinin belki de en güzel yanı budur.

Boğaz turu ayrıcalığı

Teknede boğaz turu kapsamında bireysel olarak veya gruplara hizmet verilmektedir. Ancak özel anlarını baş başa ölümsüzleştirmek isteyen misafirler için ise özel ücretler karşılığında bu sağlanmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yetkililerle iletişime geçmeniz ve gerisini onlara bırakmanızdır. Son zamanlarda özellikle evlenme teklifi, Doğum günü, Mezuniyet kutlaması, Düğün davet gibi organizasyonlar sıkça yapılmaktadır.

Siz de çift ya da grup organizasyonları için turlara başvurabilirsiniz. İstanbul’un bir ucundan bir ucuna tekneyle gezebilirsiniz. Ayrıca Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı gibi tarihi eserleri de denizden görme imkânına sahip olacaksınız. Instagram’a atacak yığınla fotoğrafınız olacağından eminiz. Boğaz turu eşliğinde mutlu bir akşam yaşamak ayrıcalıktır. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

 

BOĞAZ TURU SİTE İÇİ KELİMELER

Boğaz turu

En iyi boğaz turu hangi firma ile yapılır

Tekne turu

İstanbul tekne turu

Boğaz Tekne turu

Tekne turları

İstanbul tekne turları

Boğaz tekne turları

Boğaz turu gezileri

Alkollü yemek veren boğaz turu

En güvenli boğaz turu şirketi

Yemekli boğaz turu

Yemeksiz boğaz turu

Boğaz turu tekneleri

Teknede boğaz turu etkinliği

Yatta boğaz turu etkinliği

İstanbul boğaz turu etkinlikleri

Tekne gezisi

İstanbul tekne gezisi

Boğaz tekne gezisi

Boğazda balık ekmek

Teknede köfte ekmek

 

Yatta boğaz turu

Uygun bütçeli boğaz turu

İstanbul boğaz turu şirketleri

İstanbul boğaz turu

Şikayet almayan boğaz turu

Bayramda boğaz turu

Bayramda boğaz tekne turu

Bayramda boğaz tekne gezisi

İstanbul boğaz turları

Boğaz turu kiralama şirketleri

Boğaz gündüz turu

İstanbul yemekli boğaz turu

Boğaz gece turu

İstanbulda yat kiralama şirketleri

Boğaz balık turu

Boğaz turu için kiralık yat

Hakkında en iyi yorumlar olan boğaz turu

Turistik boğaz turu

Boğaz turu için kiralık tekne

En iyi yorumlar olan tekne turu şirketi

Oryantal olan boğaz turu

Teknede yemek

Hafta sonu boğaz turu

Hafta sonu boğaz gezisi

Hafta sonu tekne gezisi

Boğaz turu için tekne kiralama fiyatları

İstanbul en kaliteli boğaz turu

Günü birlik boğaz turu

Boğaz turu için yat kiralama fiyatları

Alkollü boğaz turu

Alkolsüz boğaz turu

içkisiz boğaz turu

Alkollü tekne turu

Alkolsüz tekne turu

içkisiz tekne turu

Boğaz turu organizasyonu

Teknede boğaz turu gezileri

Kurumsal boğaz turu şirketleri

Boğaz turu tavsiyeleri

Boğaz turu nereden kalkıyor

Kısa ve uzun boğaz turu

Sorunsuz boğaz turu şirketi

İstanbul boğaz turları

Teknede boğaz turu

Boğaz turu yapan yabancı misafirlerimiz
Boğaz Turu

Boğaz turu gezilerinde gündüz veya gece İstanbul boğaz manzarası bir başka güzeldir. Regarenk ışıklar içinde boğaziçi adeta insanı büyüler. Düğün davet, doğum günü, şirket yemeği, yüzme turu, iftar yemeği ve yılbaşı kutlaması gibi özel etkinlik organizasyonlarınızı teknede Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirerek, Bu görkemli manzarayı Denizden seyretme fırsatını yakalamış olursunuz. Guruplara özel 2-4-6-8- saat olarak tekne kiralama yaparak etkinliklerinizi organize edebilirsiniz. Güvenli tekne ortamında kaliteli yemekler ve canlı müzik eşliğinde güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Harika bir boğaz tekne turu yaşamanızı tavsiye ederiz.

WHATSAPP