BOĞAZ TURU

Boğaz turu, dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesinde hayatını sürdüren ya da buraya turist olarak gelen herkesin mutlaka yapması gereken bir aktivitedir. Tura katılarak eşsiz İstanbul’u denizden gezebilir ve şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için uygun fiyatlara turlar bulabilmektesiniz.

                Boğaz turu nereleri kapsamaktadır?

Öncelikle belli noktalardaki satış alanlarına giderek boğaz turu için bilet satın almalısınız. Satılan biletler genel manada makul fiyatlarda olmaktadır. Ayrıca Boğazın keyfini sürebilmeniz adına çocuklara, öğrencilere, şehit ve gazi yakınlarına indirimler yapılabilmektedir. Zaten bunlarla alakalı bilgilendirmeler oradaki yetkililer tarafından daha detaylı yapılmaktadır.

Tura Eminönü, Kabataş, Karaköy gibi noktalardan dâhil olmaktasınız. Ardından tekne Boğaz’ı baştan sona dolaşmaktadır. Sarayburnu, Sarıyer, Kız Kulesi, Üsküdar, Beylerbeyi gibi hem kültürel hem de tarihi dokusu yoğun olan yerleri tekneden görebilmektesiniz. Böylece İstanbul’un harika şeylere sahip olduğunu fark edeceksiniz.

                Boğaz turu esnasında teknede ne gibi hizmetler verilmektedir?

Firmalar bu konuyla ilgili olarak tamamen müşterilerinin konforunu amaçlamaktadır. Bunun için teknenin içi dizayn edilmekte ve misafirlerin bu güzel anlarına eşlik edilmektedir. Ayrıca yeme-içme anlamında misafirlere en lüks imkânlar sunulmaktadır. Gece organizasyonları çerçevesinde gelen müşteriler için parti ortamı yaratılmaktadır. Bu sayede müşteriler denizin ortasında sanki kapalı bir mekândaymış gibi eğlenebilmektedir. Teknede boğaz turu hizmetinin belki de en güzel yanı budur.

                Boğaz turu esnasında evlenme teklifi edebilir miyim?

Teknede boğaz turu kapsamında genellikle gruplara hizmet verilmektedir. Ancak özel anlarını baş başa ölümsüzleştirmek isteyen misafirler için ise özel ücretler karşılığında bu sağlanmaktadır. Bunun için yapmanız gereken yetkililerle iletişime geçmeniz ve gerisini onlara bırakmanızdır. Boğazın eşsiz güzelliklerini gece boyu eşiniz olacak kişiyle keşfetmek için boğaz turu inanılmaz bir fırsattır. Ardından evlilik teklifinizi yaparak müstakbel eşinize hayatının en mutlu gününü yaşatabilirsiniz.

Siz de çift ya da grup organizasyonları için turlara başvurabilirsiniz. İstanbul’un bir ucundan bir ucuna tekneyle gezebilirsiniz. Ayrıca Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı gibi tarihi eserleri de denizden görme imkânına sahip olacaksınız. Instagram’a atacak yığınla fotoğrafınız olacağından eminiz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

İstanbul boğazı gece görünümü

Boğaz turu