info@bogaztekneturu.com +90 212 277 63 03 / +90 532 763 64 65 TÜRSAB NO: A-6054
Anasayfa Kurumsal
Hakkımızda Yorumlar Önemli Bilgiler Referanslar İnsan Kaynakları Site Haritası Blog
Tekneler
Kiralık Motoryatlar Kiralık Lüks Yatlar Kiralık Mega Yatlar Kiralık Tur Tekneleri Kiralık Davet Tekneleri Kiralık Davet Gemileri
Fiyatlar
Kiralık Yat Kiralık Tekne Boğaz Turu Fiyatları Tekne Kiralama Fiyatları
Organizasyonlar Tekne Organizasyonları
Yemekli Boğaz Turu Yatta Evlenme Teklifi Teknede Doğum Günü Teknede Şirket Yemeği Yatta Mezuniyet Kutlaması Teknede Yüzme Turu Adalar Tekne Turu Teknede Kahvaltı Teknede İftar Teknede Yılbaşı
Düğün Organizasyonları
Teknede Düğün Teknede Davet Teknede Nişan Teknede Nikah Teknede Kına Teknede Sünnet Düğünü Teknede İslami Düğün
Ekstra Organizasyonlar
Teknede Fasıl Teknede Parti Teknede Etkinlik Teknede Sevgililer Günü Teknede Anneler Günü Teknede Kadınlar Matinesi Teknede Nevruz Kutlaması Teknede Kadınlar Günü Teknede Balık Avlama
Hizmetler
Menüler VIP Menüler Transfer Ekstra Hizmetler Genel Hizmetler
Görseller İletişim

Blog

Şan müzik tur - Turizm fuarında
Şan Müzik Tur Emitt Turizm Fuarında

Şan Müzik Tur EMITT Turizm fuarına katılarak müşteri diyaloglarını geliştirmiştir. Fuarda her yıl olduğu gibi bir çok yerli ve yabancı firmalar stand açarak tanıtım yaptılar. Turna Tur firma sahibi Mutahsın Yıldırım ve Naci Salihoğlu turizmin geleceği konusunda araştırmalar yaptı.

İstanbul tekne düğünleri - Gelin Damat
Teknede Düğün Ayrıcalıktır

İstanbul boğaz içinde Teknede düğün organizasyonu yapmak bir ayrıcalıktır. Düğün misafirleri boğaz turu eşliğinde yemeklerini yerken aynı zamanda muhteşem manzarayada tanıklık ederler. Kimileri selfi çeker, kimileri video ve sosyal medyada paylaşmak hoşlarına gider.

Naci Salihoğlu - Bilgin Uysal
Baş Savcıdan Teşekkür

İstanbul Bölge Baş Savcısı Sayın Bilgin Uysal, Oğlunun düğünü için firmamızı tercih etti. Teknede düğün organizasyonu kapsamında eksiksiz bir düğün hizmeti veren firmamıza Sayın Savcı teşekkürlerini iletti. Misafirlerinin güzel bir düğün akşamı yaşaması üzerine arkadaşlarınada tekne düğünü tavsiye edeceğini bildirdi.

Turizm Derneği Logosu
İstanbul Deniz Turizmi Derneği

İstanbul Deniz Turizmi Araçları ve Yat işletmecileri derneği açıldı

Boğaz turu organizasyonlarının kurumsal olarak yapılması için karar alınarak dernek kurma çalışmaları 2018 de başladı. Sektörün büyümesi nedeni ile turların daha düzenli bir şekile sokulması gerekli idi. Yaklaşık 30 tekne sahibi bir araya gelerek bu konudaki çalışmalara başladılar. 1 Ocak 2019 itibari ile dernek çalışmaları başlamış oldu. Merkez olarak Sarıyer Zekeriyaköy'de hizmet verilmektedir. 

Tüm Hastalıkların Çaresi

Dünya genelinde bir çok hastalık vardır. En kötü hastalıkların başında Kanser vakası gelmektedir. Bu konuda Dünyada bir çok ülkede çalışmalar yapılmaktadır. Amerikalı bilim adamı DR Jim Humble bu konuda çığır açacak açıklamayı yıllar önce yapmıştır. Yanlız bu konu ilaç sektörünün rüyalarını kaçırdığı için hiç bir zaman gündeme gelmemiştir. Dünya genelinde hala bu işe taş koymaya çalışıyorlar. Her ne olursa olsun bu ilacı bizzat kendimiz kullanarak denemiş olduk. Bir mucize diyebilirim. Daha fazla bilgileri web sayfasından inceleyebilirsiniz.

Naci Salihoğlu
Genel Başkan Naci SALİHOĞLU

Basına verdiği demeçte Boğaz turu nun önemine değindi. 37 yılı aşkın süredir Boğaz turu sektöründe önemli organizasyonlara imza attığını belirterek, bu görevin öenemini vurguladı. Kamu oyu araştırmalarına göre son yıllarda tekne organizasyonlarının arttığını belirten başkan bu işin üstesinden en güzel şekilde geldiklerini duyurdu. Tekne organizasyonlarının insanlara cazip geldiğini belirtti.

Google teşekkür çiçeği
Google teşekkür çiçeği

Şan müzik turun  başarılı çalışmalarından dolayı Google çiçek gönderme lütfünda bulunmuştur. Google Türkiye çalışanlarına bizlerde şükranlarımızı sunarız.

Dünyanın en büyük arama motoruna bu nazik davranışlarından dolayı içtenlikle teşekkür ederiz.

Ayni zamanda Google İrlanda çalışanlarından bir gurup İstanbul boğaz tekne turumuza katılarak bizleri onurlandırmıştır.

Facebook sayfamız dikkat çekiyor

Şan Müzik tur boğaz turu organizasyonları sayfası sosyal medya odağı haline geldi.

Son yıllarda başarılı çalışmalar sergileyen şirket 4 bini aşkın sayfa beğenme ve takipçi alarak farkındalık yaratmıştır.

Tekne organizasyonlarına ilgi her geçen gün artmaktadır. Türizm sektörünün dünyaya açılan penceresi konumundayız.

Web sayfamızı ve sosyal medya sayfalarımızı ziyaret eden herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bizi izlemeye devam ediniz. Sevgi ve saygılarımız sizlerin olsun.

Blogger
Şan müzik tur blogger sayfası yayına girdi

Şan müzik tur blogger sayfası açıldı.

Hakkımızdaki yazı ve yorumları güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

İstanbul boğaz tekne turu organizasyonları - Tekne ve yat kiralama hizmetleri

147 Tekneli filomuz İstanbul boğaz tekne turu organizasyonları ve tekne kiralama hizmetlerinde yerli ve yabancı dünya konuklarına hizmet sunmata devam ediyor. En güzel anıları bizimle yaşayabilirsiniz. Bizi izlemeye devam ediniz. 

Cumhur başkanı - İngiltere Kraliçesi - Boğaz turu
İngiltere kraliçesi boğaz turu

İngiltere kraliçesi Türkiye ziyaretinde çok şık bir organizasyonda özel servis ve sunum eşliğinde Boğaz turu yaptı. Göz kamaştıran boğaz güzelliklerini yakından gözlemleyen kraliçe hayranlığını gizleyemedi. Gezi esnasında kendisine sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül eşlik ettiler.

İstanbul'da yat kiralama
İstanbul'da Yat Kiralama

Son yıllarda İstanbul ve yakın çevresinde yat kiralama bir haylı yaygın hale geldi. Yerli ve yabancıların ilgisini çeken yatla boğaz gezileri bir çok insanın tercihi oldu. Şan Müzik Tur olarak bizlerde bu hizmeti eksiksiz olarak sürdürmekteyiz.

Naci Salihoğlu - Okul Komutanları
Komutanların Tekne Turu

İstanbul boğazından dönemin komutanları geçti. Aynı anda komutanlara askeri öğrencilerde eşlik etti. Çevreden geziyi izleyen halk büyük bir çoşku ile bayrak salladı ve alkış tuttu. Duygulu anların yaşandığı tekne gezisinde her şey güzeldi. sevgi ve barış dolu günlerde birlikte olmak dileklerimiz ile askerler ile vedalaştık.

Kiralık tekneler - İstanbul
Kiralık Tekneler

Dünyanın Kültür kenti İstanbul'u denizden seyrederek, Kiralık teknelerimizde Düğün, Davet, Şirket yemeği, Doğum günü, Mezuniyet kutlaması ve boğaz turu gibi etkinliklerinizi yapabilirsiniz. Bir başkadır denizden İstanbul sologanımız ile yerli ve yabancı misafirlerimize hatıralarında kalacak özel anlar yaşatıyoruz.

Sanatçıların tekne turu
Sanatçıların ziyareti

Değerli sanatçılarımız Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun merkez ofisimizi ziyaret ettiler. Boğaz turları hakkında bilgi alan sanatçılar bizlere başarı dileklerini sundular. Akşam yemeği ile devam eden ziyaret güzel şarkılar ile son buldu. Bizler bu nazik davranışlarından dolayı Cengiz bey ve arkadaşlarına sonsuz şükranlarımızı sunarız.

İstanbul Boğaz turları
Boğaz Turları

Boğaz turları, İstanbul'a yolu düşen yerli ve yabancı herkesin yapması gereken aktivitelerin en başında gelir. Aynı zamanda insanların çok ilgisini çeker. Çok eski tarihlere dayanan sektör zamanla gelişerek bugünkü duruma gelmiştir. Daha önce kara mekanlarında yapılan aktivite ve organizasyonlar şimdilerde boğaz turları kapsamında yapılmaktadır.

Tekne turu - Şota
Şota boğaz gezisi

Futbol hocası Şota sezon itibari ile Türkiye ziyaretlerinde Eşi ve yakın arkadaşları ile bir kaç kez yat gezisi yapar. Bu vesile ile değerli dostumuza teşekkür ediyoruz. Ayni zamanda büyük parti organizasyonları için Davet teknelerimizide önermiştir. Geniş kapsamlı organizasyonlar gerçekleştirdik

Teknede düğün - İstanbul
Teknede Düğün

İstanbul'da teknede düğün organizasyonu Şan Müzik Tur ayrıcalığı ile bir başka olur. Kurumsal olarak hizmet veren firma profesyonel eliple sıradışı organizasyonlar yapiyor. Düğün teknesi özel olarak hazırlanarak davetlilere hizmet veriyor. Deneyımli ahçılar tarafından istenilen menü hazırlıkları titizlik içinde yürütülüyor. Organizasyon titizliği şirketin en önemli prensibidir. Sonuç olarak teknede düğün hizmetini profesyonelce sürdürmekteyiz. Devamı

Teknede yılbaşı - İstanbul yılbaşı tekneleri
Teknede yılbaşı 2020

2020 Teknede yılbaşı programları kapsamında, Yemekli, müzikli, eğlenceli ve oryantal şov eşliğinde, Aile ortamında Teknede yılbaşı kutlaması organizasyonumuz vardır. Sizler ve konuklarınızın son derece şık ve nezih bir ortamda yeni yıla merhaba diyeceğiniz yılbaşı balosu için rezervasyonlarımız devam ediyor. şimdiden yeni yılınızı içten dileklerimiz ile kutlar, Sağlıklı yarınlar temenni ederiz.

Yılbaşı programları ile ilgili detayla için Teknede yılbaşı sayfasını ziyaret ediniz.

Teknede sevgililer günü
Teknede 14 Şubat Sevgililer Günü Kutlaması

İstanbul'da 14 şubat akşamı teknede yemekli müzikli eğlenceli sevgililer günü özel organizasyonumuz vardır. Sevgili çiftler boğaz içi güzelliklerini yakından seyrederek sıra dışı bir gece yaşamış olacaklar. Hava şartları ne olursa olsun tekne kesin kalkışlı olacaktır. Profesyonel ekip menü sunumu yaparken oryantal gösterileri devam edecektir.

Genel program hakkında detaylı bilgiler için Teknede sevgililer günü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tekne düğünü - Gelin ve Damat
İran Cumhur Başkanı Yeğeni Tekne Düğünü

İran Cumhur Başkanı yeğeni İngiltere ofisimizi ziyaret etti ve İstanbulda teknede düğün organizasyonu yapmak istediğini bildirdi.

İstanbul boğaz içinde canlı müzik eşliğinde şık Davet tekneleri ile yemekli veya yemeksiz Teknede düğün davet nikah sonrası sünnet düğünü organizasyonları hizmeti sunuyoruz. Yaz ve kış sezonu olarak tasarlanmış teknelerimizde rahatlık sağlıyoruz. En güzel anlarınız için her zaman hizmetinize hazırız. Mutluluk dileklerimizle.

Yatta evlenme teklifi
Yatta evlilik teklifi

Boğaz turu eşliğinde, iki kıta arasında şampanyalar patlarken ve köprü üzerinde büyük bir yazı ile Teknede veya yatta evlenme teklifi organizasyonları. Evlilik teklifleri alternatifleri, paket programları ve fiyatlarımızı yakından inceleyiniz. Boğazda evlilik teklifi, lazerli evlenme teklifi ayrıcalıklarımız vardır.

Evlilik teklifi özel programlar için Yatta evlenme teklifi sayfasını ziyater edniz.

WHATSAPP