Boğaz turu hakkında blog yazılar ve güncel haberler

Teknede yılbaşı 2019

2019 Teknede yılbaşı programları kapsamında, Yemekli, müzikli, eğlenceli ve oryantal şov eşliğinde, Aile ortamında Teknede yılbaşı kutlaması organizasyonumuz vardır. Sizler ve konuklarınızın son derece şık ve nezih bir ortamda yeni yıla merhaba diyeceğiniz yılbaşı balosu için rezervasyonlarımız devam ediyor. şimdiden yeni yılınızı içten dileklerimiz ile kutlar, Sağlıklı yarınlar temenni ederiz.

Genel Başkan Naci SALİHOĞLU

Basına verdiği demeçte Boğaz turu nun önemine değindi. 37 yılı aşkın süredir Boğaz turu sektöründe önemli organizasyonlara imza attığını belirterek, bu görevin öenemini vurguladı. Kamu oyu araştırmalarına göre son yıllarda tekne organizasyonlarının arttığını belirten başkan bu işin üstesinden en güzel şekilde geldiklerini duyurdu. Tekne organizasyonlarının insanlara cazip geldiğini belirtti.

İngiltere kraliçesi boğaz turu

İngilter kraliçesi Türkiye ziyaretinde çok şık bir organizasyonda özel servis ve sunum eşliğinde Boğaz turu yaptı. Göz kamaştıran boğaz güzelliklerini yakından gözlemleyen kraliçe hayranlığını gizleyemedi. Gezi esnasında kendisine sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül eşlik ettiler.

Komutanların tekne turu

İstanbul boğazından dönemin komutanları geçti. Aynı anda komutanlara askeri öğrencilerde eşlik etti. Çevreden geziyi izleyen halk büyük bir çoşku ile bayrak salladı ve alkış tuttu. Duygulu anların yaşandığı tekne gezisinde her şey güzeldi. sevgi ve barış dolu günlerde birlikte olmak dileklerimiz ile askerler ile vedalaştık.

 

Sanatçıların ziyareti

Değerli sanatçılarımız Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun merkez ofisimizi ziyaret ettiler. Boğaz turları hakkında bilgi alan sanatçılar bizlere başarı dileklerini sundular. Akşam yemeği ile devam eden ziyaret güzel şarkılar ile son buldu. Bizler bu nazik davranışlarından dolayı Cengiz bey ve arkadaşlarına sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Şota boğaz gezisi

Futbol hocası Şota sezon itibari ile Türkiye ziyaretlerinde Eşi ve yakın arkadaşları ile bir kaç kez yat gezisi yapar. Bu vesile ile değerli dostumuza teşekkür ediyoruz. Ayni zamanda büyük parti organizasyonları için Davet teknelerimizide önermiştir. Geniş kapsamlı organizasyonlar gerçekleştirdik

Tekne düğün

İstanbul boğaz içinde canlı müzik eşliğinde şık Davet tekneleri ile yemekli veya yemeksiz Teknede düğün davet nikah sonrası sünnet düğünü organizasyonları hizmeti sunuyoruz. Yaz ve kış sezonu olarak tasarlanmış teknelerimizde rahatlık sağlıyoruz. En güzel anlarınız için her zaman hizmetinize hazırız. Mutluluk dileklerimizle.

 

Yatta evlenme teklifi

Boğaz turu eşliğinde, iki kıta arasında şampanyalar patlarken ve köprü üzerinde büyük bir yazı ile Teknede veya yatta evlenme teklifi organizasyonları. Evlilik teklifleri alternatifleri, paket programları ve fiyatlarımızı yakından inceleyiniz. Boğazda evlilik teklifi, lazerli evlenme teklifi ayrıcalıklarımız vardır

Tekne iftar

Teknede iftar programları Ramazan ayı boyunca, İftar yemeği için özel olarak hazırlanmış teknelerimizde uygulanıyor. Leziz iftar menüleri, canlı semazen ve fasıl eşliğinde sunum yapılmaktadır. Ayrıca size özel iftar yemeği için kiralık tekne hizmeti sunmaktayız. Sizler ve misafirleriniz için prestijli bir teknede iftar yemeği için bizi aramanız yeterli olacaktır.