Logo

 

İSTANBUL

Boğaz tekne turu organizasyonları 37. yıl

 

 

Ofis: 0212 277 63 03

Gsm: 0532 794 00 01

 

TEKNELER - FİYATLAR            Anasayfa            Kurumsal            Referanslar            Görseller            İletişim            Duyuru

 

Genel Organizasyonlar ve Hizmetler

 

 

Sevgili konuklarımız;
Dünyanın sayılı kentlerinden olan İstanbul bir kültür mirasıdır.

Bu önemli kentte firmamız Turizm sektöründe boğaz turu görevini üstlenmiştir. İstanbul Boğaz içi tarihi yerler yalılar ve gözde mekanlardan oluşmuş bir deryadır. Bizler bu görkemli deryayı 37 Yıllık tecrübe ve 147 Tekne ile sizlere yakından göstermeyi hedefliyoruz. Şık donanımlı teknelerimiz boğazın engin sularında süzülürken, Sizler bir rüyaya dalıp gidersiniz. Her akşam teknede Boğaz turu gezilerimiz ile yerli ve yabancı konuklarımıza boğaz içi güzelliklerimizi tanıtıyoruz. Her akşam saat 20-24 arası Kabataş kalkış, Avrupa ve Anadolu yakası gezisi sonrası dönüş sağlanır. Tam teşekküllü teknelerimizde yemek hizmeti yanında animasyon gösteri Oryantal ve Canlı müzik vardır. Konuklarımızın aile ortamında güzel bir akşam geçirmeleri için gereken ilgi sağlanır. Konuklarımızdan gelen yoğun istek üzerine Tekne kiralama hizmetlerini daha geniş kapsamlı boyutlara taşıdık. Boğaz turu fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Dünya evi adaylarımız için Teknede düğün organizasyonlarımız vardır. Tam teşekküllü teknelerimiz, Yemek müzik özel Süsleme ve aklınıza gelebilecek diğer hizmetler için hizmetinizdedir. Boğazda iki kıta arasında kemancı eşliğinde prensesinize benimle evlenir misin diyebilmeniz için Yatta evlenme teklifi organizasyonları yapıyoruz. Deneyimli personelimiz sizlerin mutlu olması için elinden geleni yapmaya hazırdır. Bazı önemli günlerin hatırlanması İnsanları son derce mutlu eder. Doğum günü bunlardan bir tanesidir. Özel masa mumlar kuru gül yaprakları Şampanya yemek müzik eşliğinde Teknede doğum günü kutlaması çok özeldir. Mezun olan öğrencilerimiz Okul yılları boyunca birlikte oldukları arkadaşları ile beraber anılarda kalacak bir akşamla Yatta mezuniyet kutlaması partisi ile birbirlerine veda edebilirler. Boğaz turu eşliğinde yemekli müzikli eğlenceli Dünya genelinde yılda bir kere kutlanan Teknede sevgililer günü kutlaması programlarımız vardır. Şehir gürültüsünden uzak mavi sularda Boğaz ve adalarda yemekli eğlenceli deniz keyfi için Teknede yüzme turu organizasyonları yapıyoruz. Hafta sonu kendinize program yapmadan önce bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Bireysel veya gurup katılımlı olarak hafta sonları boğaz turu eşliğinde sizler ve misafirleriniz için Teknede kahvaltı turumuz vardır. Boğaz manzarası ve yatlarımız sizleri büyülemeye hazırdır. Sevgili konuklarımız Ramazan yemekleri ve iftar programlarınız için Teknede iftar turu hizmeti sunuyoruz. Boğaz gezisi eşliğinde semazen gösterileri Fasıl müzik ve deneyimli ustalar tarafından hazırlanmış İftar menüsü sunuyoruz. Teknede yılbaşı programlarımız yaklaşık 37 yıldır devam ediyor. Tecrübeli kadromuz ile yemekli eğlenceli havai fişek gösterisi eşliğinde iki kıta arasında yeni yıla merhaba partisi organizasyonlarımız var. Sorunsuz bir yılbaşı kutlaması ve Misafirlerinize karşı mahcup olmamanız için Hiç tereddüt etmeden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yukarıda konusu geçen organizasyonlarımız dışında ayrıca Genel organizasyonlarımız mevcuttur. Tekne turu, Yemekli boğaz turu, Ekonomik yat kiralama, Tekne gezisi, Teknede nikah sonrası, Teknede Anneler günü, Teknede Babalar günü, Evlilik yıldönümü, Şirket yemeği, Bayii toplantısı, Tekne ile transfer, Sünnet düğünü, Teknede balık avlama, Deniz taksi gibi hizmetlerimiz vardır.

Her türlü boğaz turu organizasyonlarınız için gerekli fiyat bilgilerini Boğaz turu fiyatları sayfalarından inceleyiniz. Bizleri Dünyanın her yerinden 24 saat arayabilirsiniz. Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır.

 

 

Sağlık ve mutluluk dolu yarınlar dileklerimizle sevgiyle kalınız.

 

 

 

 

TEKNELER - FİYATLAR

 

2-5-10-15-20-25 Kişi Motor Yatlar

 

2-5-10-15-20-25 Kişi Lüks Yatlar

 

30-40-50-70-80 Kişi Büyük Yatlar

 

30-50-60-80-95 Kişi Gulet Yatlar

 

10-20-30-50-60 Kişi Tur Tekneleri

 

50-100-150 Kişi Davet Tekneleri

 

150-250-500 Kişi Davet Gemileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORGANİZASYONLAR

 

Boğaz turu Her akşam

 

Teknede Düğün

 

Yatta Evlenme Teklifi

 

Teknede Doğum Günü

 

Yatta Mezuniyet Kutlaması

 

Teknede Sevgililer Günü

 

Teknede Yüzme Turu

 

Teknede Kahvaltı

 

Teknede İftar

 

Teknede Yılbaşı

 

Genel Organizasyonlar

 

 

HİZMETLER

 

Menüler

 

VIP Menüler

 

Transfer

 

Ekstra Hizmetler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site Haritası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Desing by Naci Salihoğlu

Görseller ve içerikler telif haklarına tabiidir

facebook twitter youtube google+